Jump to content

Терориста из Тулуза: Убијао сам, јер они убијају нас

Оцени ову тему


Препоручена порука

Терориста из Тулуза: Убијао сам, јер они убијају нас

"Dobar izgovor para vredi" , a ne reče ubica zašto je krao? nisam vidaela da je dao izjavu.

"Vatra koja živi u drvetu ne može se videti dok se ne raspali."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

***Ako ne znate kuda idete, svaki put će vas tamo odvesti. *** Ako čovek voli sebe, neka ne čini zlo, ma kako ono malo bilo.

Клоним се људи који мисле да је дрскост храброст, а нежност кукавичлук.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

А шта то значи да "ради против Ислама"? Ако на пример човек напусти Ислам и почне мирољубиво да критикује Ислам да ли је то онда прекршај за који по Шеријату следи смрт? Или само ако планира насиље против своје бивше браће? Правите ли разлику између та два?

Искрено питање...

Rad protiv islama znači živjeti u islamskoj državi a raditi na njenom rušenju.Islam se ne boji kritike.Kritika koja je na mjestu i koja je dobronamjerna, stoji.

Jedan od islamskih vladara je rekao:Bog se smilovao onome ko nam ukaže na naše greške.

Ali islam zabranjuje bilo kakvu aktivnost koja ima za cilj rušenje islamske države.

Na to se odnosi.

Nemuslimani su se žalili kroz historiju na postupke pojednih predstavnika islamske vlasti kroz historiju i njihove žalbe i kritike su urađale plodom.

Navest ću ti primjer krščanina iz egipta kojeg je ošamario sin namjesnika Egipta.on je otišao kod Omera.r.a. i Omer kada ga je saslušao naredio je da se dovede sin od tog namjesnika i javno je izbičevan i rekao je jednu rečenicu namjesniku:Kada ste to Amre porobili ljude a njihove majke su ih slobonim rodile?

Kritikujući ga ovim zbog onoga što je njegov sin učinio tom krščaninu.

Znači Zvonko kritika koja je na mjestu a ne raditi da se u društvu pravi anarhija.

Nadam se da sam pojasnio.

U svakoj državi se žestoko kažnjavaju oni koji rade na rušenju države.Država ako nema mehanizme kojima brani svoju opstojnost je država koja je osuđena na propast.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се сва твоја финоћа, босанац, распршила у овом твом посту.

Кад се ко од нас, кад и ко!!, борио против вашег ислама? Ваш ислам нас не занима. Бранили смо своје куће, бранили, б р а н и л и, прагове, које су несташни екстреми, како ти кажеш, увек и увек, опет и опет, нападали и нападали, вековима, пријатељу, вековима! Ви офанзива, ми дефанзива. Отуда рат. Је ли то у реду, босанац, је ли?

Занима нас то да је некако превише симптоматично да су у вашем исламу увек криви неки зли екстремисти, који су се, гле чуда, перманентно пројављивали кроз целу вашу историју, у алармантно озбиљној мери.

Како код нас нема неких екстрема четника терориста, је ли? Него ћутимо и лепо носимо мир, као што смо и увек. Рат је друго.

Је ли, како толико нуспојава код вас?! Шта то није у реду?

Nemoj prijatelju tako.Takav razgovor niti dolikuje tebi niti meni.Iako se od historije ne živi iz nje se pouka uzima.

Nema sumnje u to da su kroz historiju neki muslimani činili vama nepravdu, kao što nema sumnje u to da su i Srbi muslimanima pravili nepravdu.Ubistvo napravni Boga je jedna od najvećih nepravdi a i jednima i drugima su nam ruke kervave.Zato prijatelju okrenimo se budućnosti i ne cjepidlačimo.Na ovaj tvoj tekst neću davati daljknji komentar a vjeruj ovakvim načinom se može dati odgovr da se nekome zapuše usta.Neću prijatelju, zato što nam svađa treba biti dosta i na to treba staviti tačku jer život ide dalje.

mi smo ipak komšije zato hajde da se potrudimo da svako od nas bude uzoran u svom komijskom odnosu prema komšiji. :nene: .smesko.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A ako neko ostavi svoju veru i predje u islam pa pocne da radi protiv svojih bivsih suvernika ? Sta da radimo sa takvim, treba li i takav da se ubije ili je ok ako je presao u islam

Odgovor koji sam napisao Zvonku se i na ovo odnosi!

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rad protiv islama znači živjeti u islamskoj državi a raditi na njenom rušenju

Rušiti državu je jedno a rušiti Islamsku državu znači prevashodno rušiti islam.

Da li to znači da je ok da recimo konkretno tebe,neko ubije u Hrišćanskoj državi zato što želiš da širiš Islam i uspostaviš šerijat?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На овој теми,босанац свим расположивим и њему доступним средствима одговара на решетања.Да ли је то тема?Не.

Треба да иде под кључ,као што сам и замолила пре неки дан.

Valentina, živa i zdrava bila.Bosanac odgovara koliko može, ali nikada licemjerno, niti zlonamjerno niti provokativno.Ovdje niko nikoga nerešeta, ljudi pitaju ja odgovaram.Teško je ne nedobronamjerno pitanje dobronamjerno odgovoriti.

Zamisli neko ti napiše aaaaa ostao si živ, neka si(znači nismo te ubili)Šta bi ti na to odgovorila.

Opet kažem mogu pogrešiti ali nikada zlonamjerno to ne činim.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rušiti državu je jedno a rušiti Islamsku državu znači prevashodno rušiti islam.

Da li to znači da je ok da recimo konkretno tebe,neko ubije u Hrišćanskoj državi zato što želiš da širiš Islam i uspostaviš šerijat?

Dejane to je utopijsko pitanje, zato što u postulatima vaše vjere nema hriščanske države.

Ali ako bi i bila hriščanska država sigurno da bi i ona imala mehanizme kojima bi štitila svoju opstojnost, inače bi propala.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dejane to je utopijsko pitanje, zato što u postulatima vaše vjere nema hriščanske države.

Ali ako bi i bila hriščanska država sigurno da bi i ona imala mehanizme kojima bi štitila svoju opstojnost, inače bi propala.

Nemoj ti da tumačiš Hrišćansku vreu i njene postulate :)

Dakle,pitam te isto pitanje ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко напусти веру православну,ми тугујемо за њим и молимо Бога да се врати.

Срећом,срећом што смо православни.

Нисмо имали инквизицију,крсташе,џихаде,шеријате....али имамо непроцењивог деду Вукашина,који каже:

"Само ти синко ради свој посао!"

vukasin.jpg

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...