Jump to content

Небулозе о ЖРУ и чланова форума са појединих "хришћанских" сајтова

Оцени ову тему


Препоручена порука

"Наш тренутни буџет је око 20.000 еура (иако се на српском језику каже евро, ови антизападњаци упорно употребљавају западњачки облик ове речи) који нам стоји на располагању ложићемо..."

"... спремно да уложи укупно пола милиона долара и ми ћемо сав тај новац потрошити на ширење мреже наших сарадника, који ће свим силама радити на саботирању..."

Овај лепо потврди да су им огромна новчана средства из Америке на располагању да би радили на уништењу Цркве!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ibsu8oonSyBmkw.JPG

Хахахахахах. Ротари - клуб !

Не контам у чему је проблем са њима?!

Шта и они кују заверу против Православља?

Који је болид овај несрећни Вукман.

Дијабола.

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај лепо потврди да су им огромна новчана средства из Америке на располагању да би радили на уништењу Цркве!

Нема везе то.

Ромејац, он се спрда јер зна да ће га о.Иван читати ..

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vukman je bolestan čovek,ima i papir za to,tako da bi molio bez kvalifikacija.

Bez obzira šta ko pisao o ŽRU ,ne dozvoljavamo kvalifikacije tipa bolid ,dijabola i sl...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Их, Ротари клуб, то је ситна боранија...

Да макар рече - Илуминати, па да му још и поверујемо...

;D

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чејо ма шта да је писо и о мени и даље је легенда иако сам га назво бивша легенда.

:)

Значи умирем од смеха кад га читам.

Најбоља су му сочињенија о женама , штета што више о томе не пише. Од како је ушо у ове поповске размирице није толико смешан.

Чејо знам да читаш , пуно поздрава од мене , надам се да ћемо ускоро видети ту приступницу ротари клубу , ако треба нешто да се погура у језуитским редовима само јави , знам чоека( не знам да л у телу или ван тела, ал ту је) .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vukman je bolestan čovek,ima i papir za to,tako da bi molio bez kvalifikacija.

Bez obzira šta ko pisao o ŽRU ,ne dozvoljavamo kvalifikacije tipa bolid ,dijabola i sl...

Чекај, Аца Милојков је имао много теже дијагнозе на рачун атеиста и артемита .

Како сад?

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чекај, Аца Милојков је имао много теже дијагнозе на рачун атеиста и артемита .

Како сад?

Еееее двоструки аршини ...20 иљада није мало ...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na izgled smešno, i zaista sam se valjao od smeha na Cveleta rotarijanca i sastanak u hotelu Jastrebac, ali kad se čovek malo smiri vidi da je to tragedija.

Sve te stvari mogu da od polu pravoslavaca naprave revnitelja, a od nekog ko ima zrno sumnje (a ko pa nema) da mu zagorča med kojim se sladi na izvorima sa kojih nas je i Gospod pojio.

Ali opet ajde da isteramo taj otrov iz crne guje koja pod kamenom čuči, sa nekom šalom i smehom. Crna guja želi da mi kukamo i da plačemo, a na smeh i šalu ona se zakopava još dublje u zemlju. Pa idi Crna Gujo, dublje i beži...

Bio bubnjar a sada je pop

buši dušu kao da je kop.

U Rotari klub je smelo pošo,

na prijemnom vrlo loše prošo.

Neće tamo popa iz Duboke,

koji ima poglede široke.

Hoće nekog revniteljskog fratra,

pa da prave od njega teatra.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dupli aršini,šta reći ;)

Значи, могу да наставим.

Знао сам да ћете ме разумети ! :)

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...