Jump to content

Изабран Патријарх српски Г. Иринеј. Аксиос! Достојан!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

Радујмо се данас! Жив био новоустоличени Патријарх Иринеј! Хваљен нек је Господ!

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 351
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Је ли Христос ручао са фарисејима. Је ли папа гори од фарисеја који су распели Христа. Стварно не разумем како неко обично гостољубље може сматрати издајом вере. И зар тај папа преноси неку болест својом појавом да треба бежати од њега главом без обзира. И веома ми је жао кад видим да људи немају нимало поверења у своје епископе и мисле да ће ако се поздраве са папом да целу Цркву поведу у јерес. Какве везе има долазак папе са било чим. Наша православна Црква је права и истинита и може да дође хиљаду папа неће је пореметити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

319.gif https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0442_feel.gif 0311_womens

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

moze svak da pise i prica sta hoce, al po plodovima cemo ga poznati

meni se ovo ne svidja uposte

http://www.mondo.rs/s158776/Novi_patrijarh_pozdravlja_dolazak_pape.html

nisam bas sretan izborom

???? ????? ????? 2. ?? ??? ? ?????? ??? 7-8 ?????? ? ??????? ?? ?? ???? ????? ? ?????.... 0311_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moze svak da pise i prica sta hoce, al po plodovima cemo ga poznati

meni se ovo ne svidja uposte

http://www.mondo.rs/s158776/Novi_patrijarh_pozdravlja_dolazak_pape.html

nisam bas sretan izborom

???? ????? ????? 2. ?? ??? ? ?????? ??? 7-8 ?????? ? ??????? ?? ?? ???? ????? ? ?????.... dada

e pa nadam se da nece ni nama faliti dlaka s' glave, s' obzirom da ce ovaj verovatno ostaviti kosti u Srbiji ako dodje 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

??? ???? ?? ???? ???????? ??? ??????....

pa sto ne bi,jeretika bi poslali u vecnost i Bozija blagodat bi bila sa nama :drugarstvo:

??????? ??? ?? ???????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

moze svak da pise i prica sta hoce, al po plodovima cemo ga poznati

meni se ovo ne svidja uposte

http://www.mondo.rs/s158776/Novi_patrijarh_pozdravlja_dolazak_pape.html

nisam bas sretan izborom

???? ????? ????? 2. ?? ??? ? ?????? ??? 7-8 ?????? ? ??????? ?? ?? ???? ????? ? ?????.... dada

e pa nadam se da nece ni nama faliti dlaka s' glave, s' obzirom da ce ovaj verovatno ostaviti kosti u Srbiji ako dodje 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

??? ???? ?? ???? ???????? ??? ??????....

pa sto ne bi,jeretika bi poslali u vecnost i Bozija blagodat bi bila sa nama :drugarstvo:

??, ?92 ?? ?? ??????? ?????....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Византе, у мом потпису су речи преподобног Серафима Саровског:

"Радости моја, чувај свој дух миран и спашћеш хиљаду људи око себе"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...