Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Dip dip dip diplomaaaaa!

IZBORI SU POKRADENI !!!!

Milošević je ništa u poređenju sa ovima! Izađimo na ulice! Nećemo odustati dok se ne utvrdi istina o glasovima! Ovde nema slobodnih medija da izveštavaju o našoj istini! Totalitarizam! Režim vrši represiju !

Немој да дестабилизујеш државу, то није ЕУропски!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja jesam ateista, ali bude li on pobedio, prekrstiću se i reći ću: Bog nek nam je u pomoći!

Ali eto Srbi, ništa bolje niste ni zaslužili, tako vam i treba.

Е, онда навијам да победи Тома, иако ми је у принципу свеједно, само да би ми се ти прекрстио и помолио Богу да нам помогне :)

Ако се то деси, онда ни његова победа није залуд!

  • Волим 1

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, онда навијам да победи Тома, иако ми је у принципу свеједно, само да би ми се ти прекрстио и помолио Богу да нам помогне :)

Ако се то деси, онда ни његова победа није залуд!

Hahahhahhahah. :laugh:

;)

Znači ne verujem šta se zbiva.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...