Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

До сада се кроз историју једно 10 000 пута ....потврдло ..да нам западњаци никада нису били савезници..

чак шта више..нудили су нашу територију као да им је матер оставила...

Руси су се са друге стране до сада ...потврдили као савезници једно 10 000 пута...

паметном доста...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ОДГОВОР СВИМА КОЈИ ХУШКАЈУ НАРОД ПРОТИВ БРАЋЕ РУСА, ЛАЖИМА ДА НАМ НИКАДА НИСУ ПОМОГЛИ…

5 Votes

ОДГОВОР СВИМА КОЈИ ХУШКАЈУ НАРОД ПРОТИВ БРАЋЕ РУСА, ЛАЖИМА ДА НАМ НИКАДА НИСУ ПОМОГЛИ

rusija-srbija.jpg?w=593

Док смо робовали под Турцима, српским владикама су на слободну територију у Црној Гори слали помоћ у новцу, оружју и књигама.

У време велике сеобе су примили избеглице у Русију,

Током Првог устанка нам послали помоћ у новцу и трупама, а када их је напао Наполеон, у најтежем тренутку у својој историји сепаратни мир са Турском условили аутономијом за Србе, коју нисмо прихватили, па пружили уточиште Карађорђу, Петру Добрњцу…

Када смо се ослободили, слали нам књиге и учитеље,

У рату с Турском 1876. нам послалали добровољце, па нам школовали принчеве у пажевском корпусу, а када смо убили Фердинанда упркос томе што су нам изричито дали на знање да нису спремни јер им је стање незавидно, ставили су све на коцку да нас не би оставили на цедилу и због тога изгубили царство,

Када смо умирали на албанској обали јер је Антанта од нас дигла руке, поставили ултиматум да ће закључити сепаратни мир са Централним силама уколико српску војску моментално не превезе са Албанске обале,

Након револуције у Србију донели новац и знање, којим су у свим сферама друштеног живота за кратко време драстично подигли културни ниво Срба, за шта би нам самима било потребно бар још пола века,

У Другом св. рату као комунистичка земља до 1943. подржавали краља,

1944. ослободили Београд и Србију,

Где год су могли узели четнике у заштиту и онима које су успели да спасу у својој земљи дали азил,

Након рата нам упркос Титовој издаји на коју су реаговали краткотрајном блокадом давали значајне економске бенефиције,

Након пада Берлинског зида упркос тешкој кризи и Слобиној подршци комунистичким пучистима помогли укидањем царина, којим су српску робу привилеговали као најконкурентнију и тиме и привукли стране инвестиције у Србију…

У грађанском рату 1991. дошли да се као добровољци боре раме уз раме са српском браћом…

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јово Бакић је једна жута вагабунда и свако ко ишта зна о личностима на нашој политичкој сцени зна чији је члан Јово Бакић.

Нико, али словима нико, од жутих апсолутно нема право да се усуди икада икоме да ишта спочитава после свега што су урадили овој Србији са спс-ом, Динкићем, Чедом и свим осталим њиховим сателитима који харају и уништавају већ 12 година (рачунајући спс, 22 године) ...само стока без морала може да обрише свој преобилно усра** образ, као да ништа није било, и да и даље урличе на друге како су покварени и зли...овај тип је једна најобичнија будалетина. Какав год јеТомислав Николић, какав год да је Коштуница (нисам нешто љубитељ ни једог ни другог...поготово овог другог), какав год да је овај или онај, нико, али нико није такав олош као жути, спс и сви они који су им давали подршку...нико!

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А Руси ће као да се каче са Америма због нас...? Дајте људи мало реално размишљајте, заболе Русе за нас... :)

Да смо били паметни тамо 89-те да пустимо Амере да направе војне базе на Косову и где хоће, данас би имали и Косово и пуно више од тога. Али ми смо се уздали у Русе и остали голи и боси. Амери су наравно направили војне базе како су хтели, у сваком случају.

Размишљајте бре мало, изумрећемо ко диносауруси...

Данас не би имали ништа. И данас имамо много више него да смо допустили Американцима да направе своје војне базе на Косову и Метохији.

Тај поданички менталитет, колико год да се трудили, код Срба неће заживети.

Уколико нас не убије бела куга - Американце ћемо кад тад испратити са Косова и Метохије.

И шиптари ће бити примерни грађани државе Србије.

Кад - тад.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад - тад.

Ako останемо са оваквим менталитетом и политиком, никад. Ни Бог нам неће помоћи.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...