Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Zeljko, koji si ti provokator i palivatra. Ispraksovan visegodisnjim forumskim iskustvom.

Па добро шта сад ...

:)

Није мене ово једини ворум ја ти бидем истоневремено на 5-6 ворума , а регистриран сам на неких 30-так.

Наравно да сам провокаторикс максимус, то ми је посо , реко ми поп Иван иди тамо мало и пали по форуму и добијеш 50 јевра на крају месеца , треба ми вели због ради читаности ..и ето шта да се ради , 50 тамо , 50 вамо , мене добро , вама добро , и вуци сити и овце на броју само се нико не пита ди је пастир.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да га није Шешељ рашчинио након што му је забио нож у леђа?

Није, пошто је Шешеља пре тога ражалово Војвода поп Ђујић .

Значи Шеки га није могао ражаловати пошто више није био војвода, тако су све војводе које је Шеки рукоположио у време '90-их и данас војводе а које Шеки није још '90-их ражаловао.

После је било касно јер правно-фромално Шеки више није био војвода.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па добро шта сад ...

:)

Није мене ово једини ворум ја ти бидем истоневремено на 5-6 ворума , а регистриран сам на неких 30-так.

Наравно да сам провокаторикс максимус, то ми је посо , реко ми поп Иван иди тамо мало и пали по форуму и добијеш 50 јевра на крају месеца , треба ми вели због ради читаности ..и ето шта да се ради , 50 тамо , 50 вамо , мене добро , вама добро , и вуци сити и овце на броју само се нико не пита ди је пастир.

Sto bi rekla Lepa Brena : " Nije rumba nije samba to je igra tamba lamba.... malo levo, malo desno takvu igru volim volim ja. " :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није, пошто је Шешеља пре тога ражалово Војвода поп Ђујић .

Значи Шеки га није могао ражаловати пошто више није био војвода, тако су све војводе које је Шеки рукоположио у време '90-их и данас војводе а које Шеки није још '90-их ражаловао.

После је било касно јер правно-фромално Шеки више није био војвода.

преседник Србије четнички војвода дипломац Томислав Николић - генијално! :) Овај бре ко Деретић, силне неке титуле :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

преседник Србије четнички војвода дипломац Томислав Николић - генијално! :) Овај бре ко Деретић, силне неке титуле :)

Deretic je malo dete za Tomu vojvodu. Tek cemo mi uciti pravu istoriju kad predsednik krene da uredjuje udzbenike.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није, пошто је Шешеља пре тога ражалово Војвода поп Ђујић .

Значи Шеки га није могао ражаловати пошто више није био војвода, тако су све војводе које је Шеки рукоположио у време '90-их и данас војводе а које Шеки није још '90-их ражаловао.

После је било касно јер правно-фромално Шеки више није био војвода.

Hahah, znam za ovo, jeste, Šeki više nije vojvoda a vojvoda Toma od Diplome jeste!

Hahahahahhahaah, e četnici na šta spadoste...

A i Vuk je preverio - prvo komunista pa onda - pa onda... kako došlo, tako i otišlo.

Da je on premijer, napravio bi Gej paradu na Ravnoj Gori.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ето разлога за славље, није ришћански очајавати !

Но ми чудно вамо Ришћани тамо Ришћани једни тугују други се радују , мош ти то мени Марко да објасниш ?

Не очајавам, али не видим што би се хришћани радовали Томи. Хришћани се радују Христу, а ово око Томе су ствари овога света које немају везе са хришћанском радошћу. "Подајте цару царево, а Божије Богу."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не очајавам, али не видим што би се хришћани радовали Томи. Хришћани се радују Христу, а ово око Томе су ствари овога света које немају везе са хришћанском радошћу. "Подајте цару царево, а Божије Богу."

Nije to, još je satanskije - oni se raduju što je Tadić dobio svoje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...