Jump to content

Свештеник пентекосталне цркве умро од уједа змије

Оцени ову тему


feeble

Препоручена порука

Пошто је тестирао јеванђелске речи...

"Koji povjeruje i krsti se, spasce se; a ko ne vjeruje, osudice se. A znaci

onima koji vjeruju bice ovi: imenom mojim izgonice djavole; govorice novim

jezicima; uzimace zmije u ruke; ako i smrtno sto popiju, ne ce im nauditi;

na bolesnike metace ruke, i ozdravljace." (Mk 16, 16-18)

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=31&nav_id=614335

Link to comment
Подели на овим сајтовима

feeble, oni nemaju sveštenike već propovjednike,

dakle propovjednik pentekostalne crkve umro od ujeda zmije.

Od nečeg se umrijeti mora, to je fakt. Ja kad bih već birati morao izabrao

bih neki udobniji način, sigurno ne ovako nekomforan, nasilan i brutalan.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто је тестирао јеванђелске речи...

..."TESTIRAO"...

I kad umru, šta onda taj test dokazuje?

Da Bog ne postoji, da postoji ali nije svemoguć,

dakle ne funkcionira ili može a neće da ga sačuva od trovanja?

Ili da s njihovom psihom nešto nije redu, najprije to posljednje!

:rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па искушавао Бога, може се и тако рећи...

Каже неки тамо од њих - ако то не би радио онда би његова вера била мртва.

Sveštenik je izjavio i da je njegov otac umro u 39. godini od ujeda zmije na ritualu kojem je i sam prisustvovao. „Kada je ujeden, rekao je da želi da umre u crkvi. Bilo mi je teško da sve to gledam, ali on je umro za svoju veru.

Znam da je Božija moć stvarna. Da nisam nastavio očevim stopama bilo bi kao da sam se odrekao Božije moći i rekao da ona ne postoji”.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па искушавао Бога, може се и тако рећи...

Каже неки тамо од њих - ако то не би радио онда би његова вера била мртва.

U redu, onda napravimo zaključak i naravoučenije:

Test uspio ali testirajuća osoba ga nije preživjela,

vjera živa, tijelo mrtvo, Bog postoji, sve OK.

Samo mi nije jasno da taj test stalno ponavljaju,

pa i otac mu je umro isto pri tom, mogli bi barem

onda te zaključke generalizirat na sve slučajeve.

Ne bi morali onda ovako svaki ponovo testirat i umirat.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije, piše tamo da je sjedio kraj zmije, nije ju ni dirnuo.

Ne možeš sad zabranit čovjeku da sjedne gdje hoće.

Знао је да ће га змија ујести (исто се десило његовом оцу), па је ипак сео поред змије отровнице (у њеној близини,знајући да је змија отровна и да ће реаговати - а то му је и био циљ) нагнавши је на тај начин да га уједе.

Тако он доказује своју веру у Бога!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

to su poznati snejk hendleri. Pričali smo davno o njima.

Nije retkost da neko umre od ujeda, jer odbijaju da prime pomoć kada se to desi. Prežive li super, ako ne, Božija volja.

Većina njih ima strašne rane od ujeda i paralizovane su im uglavnom ruke zbog toga...

Nije za svakoga snimak...

http://www.youtube.com/watch?v=Trs0sYQtNYo

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад се петљају са отровним чегртушама и то на начин да искушавају Бога, тако им и буде.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...