Jump to content

Свештеник Руске православне цркве: Мадони не треба дати визу за Русију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Madona je prava vestica. Pa zar ne vidite da ona ne stari !

0102_laugh

Користи древну магију звану "пластична операција" и "ботокс".

А можда се и купа у крви девица...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa da treba da naucim da postujem i pedofile,nekrofile,sodomiste,narkomane i ostale zato sto oni smatraju da je to sto oni rade dobro.voimje oca...

joooj, toliko puta predjena tema, ali neki ljudi prosto nece da shvate...

Jel stvarno treba objasnjavati razliku izmedju dve odrasle osobe istog pola koje hoce da budu zajedno, i onih koji zlostavljaju decu???

Ili razliku izmedju njih i narkomana, koji se time ubijaju?

Ili razliku izmedju njih i onih koji skrnave mrtva tela?

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa da treba da naucim da postujem i pedofile,nekrofile,sodomiste,narkomane i ostale zato sto oni smatraju da je to sto oni rade dobro.voimje oca...

Homoseksualizam nije isto što i pedofilizam,nekrofilija i sodomija,tako da i tu brkaš pojmove.

Crkva ne bi trebalo da se na ovaj način meša u rad države,jer država nije religijska institucija.Zabranjivati koncerte zbog ovoga je bezveze.A moralnost koju si u predhodnom postu pomenuo je promenjiva kategorija.

Niti se homoseksualnost sprečava zabranama. Ludost.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Homoseksualizam nije isto što i pedofilizam,nekrofilija i sodomija,tako da i tu brkaš pojmove.

Crkva ne bi trebalo da se na ovaj način meša u rad države,jer država nije religijska institucija.Zabranjivati koncerte zbog ovoga je bezveze.A moralnost koju si u predhodnom postu pomenuo je promenjiva kategorija.

Niti se homoseksualnost sprečava zabranama. Ludost.

znaci tebi je homeseksualizam normalna stvar?a sta Crkva treba da izigrava klovna u drzavi i nista da se ne pita?crkva je stub i cuvar morala jednog drustva ne neki nebitni faktor koji je tu tek tako da bi postojao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel stvarno treba objasnjavati razliku izmedju dve odrasle osobe istog pola koje hoce da budu zajedno, i onih koji zlostavljaju decu???

Ili razliku izmedju njih i narkomana, koji se time ubijaju?

Ili razliku izmedju njih i onih koji skrnave mrtva tela?

А да ли треба објашњавати разлику између тога да је слободна воља две особе шта ће да раде међу собом а да је промоција тога што раде нешто друго, можда врста присиле, врста психолошког притиска?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Homoseksualnost mi nije ništa nenormalniji od recimo silovanja među heteroseksualcima,i drugih seksualnih perverzija koje heteroseksualni upražnjavaju ne bi li zadovoljili sopstvene strasti.Ne, Crkva treba da prosvetljuje,da ukazuje na određene poremećaje,da pruža utehu bolesnima da kroz Liturgiju nas uvodi u buduće Carstvo... a ne da se bavi zabranama i ispraznim moralisanjem.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да ли треба објашњавати разлику између тога да је слободна воља две особе шта ће да раде међу собом а да је промоција тога што раде нешто друго, можда врста присиле, врста психолошког притиска?

Kao prvo, ko kaze da je gay parada vrsta psiholoskog pritiska? Evo, meni nije ni najmanje. Savrseno me se ne tice da li ce neko da paradira ili ne, njihova stvar. Imam mnogo pametnija posla nego da se zamajavam time. Dakle, da li je parada vrsta psiholoskog pritiska ili ne je opet samo subjektivni dozivljaj pojedinca ili vise njih, a nikako nesto objektivno. Samim tim, to ne moze biti ni argument u korist zabranjivanja.

Kao drugo, ako je gay parada vrsta psiholoskog pritiska, onda je isto tako vrsta psiholoskog pritiska spasovdanska litija koju organizuje SPC, i uopste svaki oblik pojavljivanja religije u javnosti... jer, eto, mozda neko to smatra prisilom isl...

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao prvo, ko kaze da je gay parada vrsta psiholoskog pritiska? Evo, meni nije ni najmanje. Savrseno me se ne tice da li ce neko da paradira ili ne, njihova stvar. Imam mnogo pametnija posla nego da se zamajavam time. Dakle, da li je parada vrsta psiholoskog pritiska ili ne je opet samo subjektivni dozivljaj pojedinca ili vise njih, a nikako nesto objektivno. Samim tim, to ne moze biti ni argument u korist zabranjivanja.

Kao drugo, ako je gay parada vrsta psiholoskog pritiska, onda je isto tako vrsta psiholoskog pritiska spasovdanska litija koju organizuje SPC, i uopste svaki oblik pojavljivanja religije u javnosti... jer, eto, mozda neko to smatra prisilom isl...

sta ti brate poredis....odosmo u tri lepe sa ovim liberalnim shvatanjem vere i crkve.crkva litijama ne promovise bolesti vec duhovnost i moralnost

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao prvo, ko kaze da je gay parada vrsta psiholoskog pritiska? Evo, meni nije ni najmanje. Savrseno me se ne tice da li ce neko da paradira ili ne, njihova stvar. Imam mnogo pametnija posla nego da se zamajavam time. Dakle, da li je parada vrsta psiholoskog pritiska ili ne je opet samo subjektivni dozivljaj pojedinca ili vise njih, a nikako nesto objektivno. Samim tim, to ne moze biti ni argument u korist zabranjivanja.

Kao drugo, ako je gay parada vrsta psiholoskog pritiska, onda je isto tako vrsta psiholoskog pritiska spasovdanska litija koju organizuje SPC, i uopste svaki oblik pojavljivanja religije u javnosti... jer, eto, mozda neko to smatra prisilom isl...

Осим што се свет не окреће око тебе, морам да приметим и дозу лицемерја.

Ако те не интересује, онда те не интересује.

Демократија није владавина мањине или одређене групе људи и испуњавање њихових хирова. Додуше, ако причамо о новокомпонованој западној демократији, онда можда и можемо да кажемо како је небитно шта жели већина већ је битно шта жели власт. А у овом случају власт не жели параде педера. А ни већина.

Дакле, лажна угроженост, зачињена лажном борбом за права мањина. Уосталом, овде је тема изнето легитимно мишљење једног свештеника, а ако власт не дозволи концерт, онда можемо о томе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sto je opet samo tvoj subjektivni stav koji nikako ne moze biti normativan za ostale...

Kao prvo, ko kaze da je gay parada vrsta psiholoskog pritiska? Evo, meni nije ni najmanje. Savrseno me se ne tice da li ce neko da paradira ili ne, njihova stvar. Imam mnogo pametnija posla nego da se zamajavam time. Dakle, da li je parada vrsta psiholoskog pritiska ili ne je opet samo subjektivni dozivljaj pojedinca ili vise njih, a nikako nesto objektivno. Samim tim, to ne moze biti ni argument u korist zabranjivanja.

Kao drugo, ako je gay parada vrsta psiholoskog pritiska, onda je isto tako vrsta psiholoskog pritiska spasovdanska litija koju organizuje SPC, i uopste svaki oblik pojavljivanja religije u javnosti... jer, eto, mozda neko to smatra prisilom isl...

Ето, тако. Реално.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...