Jump to content

Писмо које морам да поделим са вама (од посетиоца портала Поуке.орг)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Одговори 73
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Просто невероватно да се ово писмо објави јавно,зарад нечије сујете...

opet si preterao greengrin idi4qejsizd :D

  • Волим 1

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Наравно, мора да се јаве и такви који су чувени експерти за све па и за сујету... они сигурно знају оно што се дешава између онога ко је писмо написао и ко је писмо примио... срамота, али тако је. Није први пут да има овакве испаде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно, мора да се јаве и такви који су чувени експерти за све па и за сујету... они сигурно знају оно што се дешава између онога ко је писмо написао и ко је писмо примио... срамота, али тако је. Није први пут да има овакве испаде.

Ma opusteno...ipak je to Zoske :D :D :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно, мора да се јаве и такви који су чувени експерти за све па и за сујету... они сигурно знају оно што се дешава између онога ко је писмо написао и ко је писмо примио... срамота, али тако је. Није први пут да има овакве испаде.

pa kad ceo svet vide samo kroz sebe :):D :D :D

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стојим иза онога што сам рекао,и ако се мало потрудите,размислите и не будете пристрасни,схватиће те...

Уби вас овај форумски пијетизам...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

добро, пустите сад Зосиму, није он овде тема

e dobro je da si nam rekla ,nismo znali !

Стојим иза онога што сам рекао,и ако се мало потрудите,размислите и не будете пристрасни,схватиће те...

Уби вас овај форумски пијетизам...

preterujes ! 4869

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Не разумем зашпто би допустио да његови изливи незадовољства се преливају и на једну овакву тему? Срамота. Не знам само чије је сујета у питању да ли моја или пријатеља који се жртвовао за заједничко дело?

Свакако овакве испаде нећемо допустити, па ко да буде био. А и није му први пут. После слободно може да прича о сујети, много ме брига... само нисам баш сисао весла да падам на овакве провокације.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стојим иза онога што сам рекао,и ако се мало потрудите,размислите и не будете пристрасни,схватиће те...

Уби вас овај форумски пијетизам...

A dobro, malo radosti, malo topline medju ljudima, pa nije to lose...dobra volja medju ljudima i te fore :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , let the sunshine in 0442_feel 0442_feel 0442_feel gringrin gringrin gringrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ако сте рекли све и успели да на крају забрљате нешто што је чисто и добро, молим вас немојте више да коментаришете... отворите неку хејтерску тему па се прегањајте летњи дан до подне.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...