Jump to content

Смрт твитерашу због критике муслиманског посланика Мухамеда!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ravno je bezumlju ubiti čovjeka samo što nosi recimo drugo ime, a ovo gore je čuvanje vrijednosti.

Па које вредности чуваш кад убијеш човека...? Тиме си се највеће вредности одрекао.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јооој! Какви нонсенси! Па ви убијате због писања на Твитеру! Шта бисте радили да вам педери или проституке парадирају?

Зато и јесте лицемери - јер убијате због твитера, а имате мнооого горих ствари!

Recimo licemjerje za mene Marko je brinuti se za život jednog čovjeka a ovamo ubijati na desetine hiljada.Licemjerje za mene Marko je uništiti 600 džamija a poslije reći mi nismo odgovorni za njihovo rušenje i nećemo da nadoknadimo štetu.Licemjerje je za mene na muslimanskoj zemlji crkvu napravitii u njoj se moliti Bogu.To je licemjerje, u pravom smislu riječi.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Recimo licemjerje za mene Marko je brinuti se za život jednog čovjeka a ovamo ubijati na desetine hiljada.Licemjerje za mene Marko je uništiti 600 džamija a poslije reći mi nismo odgovorni za njihovo rušenje i nećemo da nadoknadimo štetu.Licemjerje je za mene na muslimanskoj zemlji crkvu napravitii u njoj se moliti Bogu.To je licemjerje, u pravom smislu riječi.

Извини, а одакле џамија у Босни или Србији? Ко је ту дошао и ко је коме отимао земљу и богомоље? Буди срећан што вас ми Срби нисмо све изгнали као што су вас Шпанци!

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па које вредности чуваш кад убијеш човека...? Тиме си се највеће вредности одрекао.

Zvonko kod nas u islamu je vrijeđanje poslanika Muhammeda i bilo koje stvari od vjere jedan od najvećih prijestupa kojeg čovjek može napraviti.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zvonko kod nas u islamu je vrijeđanje poslanika Muhammeda i bilo koje stvari od vjere jedan od najvećih prijestupa kojeg čovjek može napraviti.

Значи ок је убити некога ко увреди Мухамеда!?

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ bosanac

mislis li ti ozbiljno to sto pises? Jesi li ti, osim sto si musliman, i covek ili sta si?

Свако бира и остаје у вери бирајући по својој савести.

По исламској вери, оно горе је оправдано и пожељно,

и свако има право да се понаша у складу са својом религијом ако она није забрањена.

Да ли треба забранити религију која заповеда да особу која изгуби чланство

у својој организацији треба убити, то је већ друго питање.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Velja

Jasno mi je da je po njihovoj religiji to najnormalnije i to ne dovodim u pitanje.

Kao i kod nas sto je moguce da svaki covek razmislja i oseca nekada drugacije nego sto mu vera nalaze (bilo to bolje ili gore u odnosu na nju), interesuje me da li je takav slucaj i sa bosancem. Nista drugo.

Da li negde u njegovom bicu ima milosti za drugog coveka, nevezano za religiju. To je bilo pitanje upuceno njemu kao coveku.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини, а одакле џамија у Босни или Србији? Ко је ту дошао и ко је коме отимао земљу и богомоље? Буди срећан што вас ми Срби нисмо све изгнали као што су вас Шпанци!

Trebam vam na tome biti zahvalan?ŠaliŠ se?

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lena

ако је верник он мора веровати и живети како његов ГОСПОДАР заповеда,

као што и ти мораш веровати онако како теби твој ГОСПОДАР заповеда,

у супротном - нити је он истински муслиман, нити си ти хришћанин.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Velja

Jasno mi je da je po njihovoj religiji to najnormalnije i to ne dovodim u pitanje.

Kao i kod nas sto je moguce da svaki covek razmislja i oseca nekada drugacije nego sto mu vera nalaze (bilo to bolje ili gore u odnosu na nju), interesuje me da li je takav slucaj i sa bosancem. Nista drugo.

Da li negde u njegovom bicu ima milosti za drugog coveka, nevezano za religiju. To je bilo pitanje upuceno njemu kao coveku.

Ja sam robot!

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ево да покушам да будем конструктиван. Мени би било оправдано да из своје заједнице избацимо некога ко прекрши правила вере и да не желимо да будемо са њим у било каквом контакту. Да ли би то било довољна казна по Исламу?

Али да се не убије и не повреди...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lena

ако је верник он мора веровати и живети како његов ГОСПОДАР заповеда,

као што и ти мораш веровати онако како теби твој ГОСПОДАР заповеда,

у супротном - нити је он истински муслиман, нити си ти хришћанин.

Vama vaša a meni moja vjera.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...