Jump to content

Смрт твитерашу због критике муслиманског посланика Мухамеда!

Оцени ову тему


Препоручена порука

U jednom od postova prije godine dana , otprilike napisanog; rekao sam sljedeće:Razlika između vašeg odnosa prema vašim vrijednostima i našeg odnosa prema našim je ogromna.

Vi dozvoljavate da se sa po vama najdražom osobom (Isusom)igra i podruguje, vicevi na njegov račun prave itd(pogledajte samo neke filmove Lesly Nislona ).

Zatim u crkvama se filmovi prave i u tim filmovima se ismijava vaše vjersko osoblje.Koliko su samo Srbi snimili filmova u kojima se popovi seksaju, u kojim se ismijava Isus da vam negovorim vi to najbolje znate.

Međutim u našoj vjeri mi zabranjujemo da se bilo ko islmijava sa likom Muhammeda a.s. da se ismijava sa bilo čim od islama.Mi ljubomorno čuvamo naše vrijednosti a vi se sa vašim ismijavate.

Stoga nije čudno što se na takav bijedan način odnosite prema onima koji poštuju svoje principe i svoje ideale, to je vama strano zato što nepoštujete svoje kako ćete poštovati tek tuđe!

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U jednom od postova prije godine dana , otprilike napisanog; rekao sam sljedeće:Razlika između vašeg odnosa prema vašim vrijednostima i našeg odnosa prema našim je ogromna.

Vi dozvoljavate da se sa po vama najdražom osobom (Isusom)igra i podruguje, vicevi na njegov račun prave itd(pogledajte samo neke filmove Lesly Nislona ).

Zatim u crkvama se filmovi prave i u tim filmovima se ismijava vaše vjersko osoblje.Koliko su samo Srbi snimili filmova u kojima se popovi seksaju, u kojim se ismijava Isus da vam negovorim vi to najbolje znate.

Međutim u našoj vjeri mi zabranjujemo da se bilo ko islmijava sa likom Muhammeda a.s. da se ismijava sa bilo čim od islama.Mi ljubomorno čuvamo naše vrijednosti a vi se sa vašim ismijavate.

Stoga nije čudno što se na takav bijedan način odnosite prema onima koji poštuju svoje principe i svoje ideale, to je vama strano zato što nepoštujete svoje kako ćete poštovati tek tuđe!

Mi postujemo svoje, ali ne lincujemo ateiste, tj. ljude koji sebe ne smatraju hriscanima...sloboda volje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какви су лицемери Арапи! Порнографија и проституција им цвета, тј. њихове жене су у тим "сферама" све заступљеније, а да не причамо о распростањености хомосексуализма и зоофилије, а овамо изигравају неко лудило.

Ima toga što si nabrojao i kod muslimana, nažalost)Ali ako smo Marko iskreni poredeći tu pojavu kod muslimana i onoga što je kod krščana to je rašireno kod vas u omjeru koji otprilike ide ovako:

Na svaku arapsku kurvu dolazi po pedeset najmanje krščanskih, na svakog arapskog pedere dolazi po 15o krščanskih.

Kod arapa nema gey-parada , dok u svakoj metropoli Evrope a Amerike da ne spominjem to je normalna pojava.

Stoga je krajnje licemjerno gledati u trn u oku brata svoga a zaboraviti na balvan koji se nalazi u tvom oku.(Ništa lično)

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikad cula za tu informaciju, pogotovo zoofiliju :229229229: :229229229: :229229229: , ako je tacno :229229229: :229229229: :229229229:

Наравно да је тачно. То што те је посебно изненадило је чак ствар традиције, док су друге набројане ствари модернијег датума, тј. у последњих десет година је посебно порнографија са Арапкињама доживела бум.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да је тачно. То што те је посебно изненадило је чак ствар традиције, док су друге набројане ствари модернијег датума, тј. у последњих десет година је посебно порнографија са Арапкињама доживела бум.

:229229229: :229229229: :229229229: :291291291: :291291291: :291291291: .krava.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima toga što si nabrojao i kod muslimana, nažalost)Ali ako smo Marko iskreni poredeći tu pojavu kod muslimana i onoga što je kod krščana to je rašireno kod vas u omjeru koji otprilike ide ovako:

Na svaku arapsku kurvu dolazi po pedeset najmanje krščanskih, na svakog arapskog pedere dolazi po 15o krščanskih.

Kod arapa nema gey-parada , dok u svakoj metropoli Evrope a Amerike da ne spominjem to je normalna pojava.

Stoga je krajnje licemjerno gledati u trn u oku brata svoga a zaboraviti na balvan koji se nalazi u tvom oku.(Ništa lično)

Јооој! Какви нонсенси! Па ви убијате због писања на Твитеру! Шта бисте радили да вам педери или проституке парадирају?

Зато и јесте лицемери - јер убијате због твитера, а имате мнооого горих ствари!

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

cuvanje vrednosti je jedno, a traziti smrt drugog coveka i to zbog pisanja na tviteru je nesto sasvim drugo,ravno bezumlju.

Ravno je bezumlju ubiti čovjeka samo što nosi recimo drugo ime, a ovo gore je čuvanje vrijednosti.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Momak čak nije ni rekao ništa uvredljivo, osim da ne veruje u proroka Muhameda, što je svačije pravo,

Муслиман има право да то каже тј. да остави исламску веру,

али потом нема више право на живот (sic! :D),

тако је, кажу, ГОСПОДАР наредио.

Питај, у осталом, у вези тога bosanса, он ће ти подробније рећи о томе.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...