Jump to content

Преобраћање бившег муслимана Афшина у хришћанство


Препоручена порука

хахаха...

ја би волео да ти престанеш да се сматраш за Хришћанина..јер везе намш са истим..

али ајде.сада..

жеље... честитке...други део форума

Wake-up-Neo-The-Matrix-has-you.jpg

Веруј да такви ликови као ти навише брукају "хришћанство" својим изјавама(провалама и лупетањима), ставовима, животом ... Ако је фарисејизам, лицемерје и хладнокрвност православље (- хришћанство), онда, ја тај нисам.

Мој Бог (-Христос) и твој, нису исто.

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1325624200' post='553183]

"дозволио"?

па шта је слободна воља него слобода да се изабере?

Да баш то- ДОЗВОЛИО!!!!

Сложићеш се да се све дешава по допуштењу Божијем....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Веруј да такви ликови као ти навише брукају "хришћанство" својим изјавама(провалама и лупетањима), ставовима, животом ... Ако је фарисејизам, лицемерје и хладнокрвност православље (- хришћанство), онда, ја тај нисам.

Мој Бог (-Христос) и твој, нису исто.

а јел..

јеси набавио неки инструмен за мерење?

То што ти својаташ Господа...није никакво значење да си Хришћанин..

и папа га својата...и то заштитом ауторских права...на главног Хришћанина..

па опет Господ дигао руке од папе...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а јел..

јеси набавио неки инструмен за мерење?

То што ти својаташ Господа...није никакво значење да си Хришћанин..

и папа га својата...и то заштитом ауторских права...на главног Хришћанина..

па опет Господ дигао руке од папе...

Ја кад тебе и артемите слушам, увек помислим како би требали МНОГО да захваљујете папи и Антихристу.

Јер, имам утиска да њих двојице нема, вама не би било интересантно "православље", можда чак и неби били "православци".

Свака трећа реч вам је папа, антихрист, Америка,КЦ ...

Зато, ћутите и захваљујете им, и молитесте за њих ... ;)

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И не видим разлоге да се подсмијавате само зато што сам поставио две сличне теме....

уопште се нисам подсмевао, погрешно си схватио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да баш то- ДОЗВОЛИО!!!!

Сложићеш се да се све дешава по допуштењу Божијем....

бркаш две различите ствари и још горе, повезујеш их где немају споја.

да ти преформулишем, да боље схватиш: мислиш да би ЗАБРАНИО неком да нешто по слободи воље уради овако нешто, да пројави свој одлазак?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

е вас двојица, михајло и фарисеј, на пп па се тамо мазите речима љубави док се не помирите :)

и замолио бих и григорија да престане да користи прилику да спамује непрекидним клиповима који везе немају са темом, крајње си напоран са квантитетом и реципроцитетом и осталим приземним "доказима" где, Ко и да ли је Бог.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И не видим разлоге да се подсмијавате само зато што сам поставио две сличне теме....

шалио сам се брате, нисам се подсмевао... надао сам се да ћеш то прихватити као шалу. жив био!

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1325626054' post='553232]

е вас двојица, михајло и фарисеј, на пп па се тамо мазите речима љубави док се не помирите :)

и замолио бих и григорија да престане да користи прилику да спамује непрекидним клиповима који везе немају са темом, крајње си напоран са квантитетом и реципроцитетом и осталим приземним "доказима" где, Ко и да ли је Бог.

па ја покушавам теолошку расправу са дететом..

а он све..плаче

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1325625946' post='553224]

бркаш две различите ствари и још горе, повезујеш их где немају споја.

да ти преформулишем, да боље схватиш: мислиш да би ЗАБРАНИО неком да нешто по слободи воље уради овако нешто, да пројави свој одлазак?

Ок! Схватам ја шта ти хоћеш да кажеш-додуше познајем православну догматику (антропологију)... али Господ се појавио напрасно у његовом животу, ајде да кажемо да није заповједио да се обрати ка Њену, али му је дао јаке смјернице...зашто га није водио до краја!

Господ се између осталих и из разлога да људи слободно вјерују и вазнео на Небеса, али хтео ти да признаш или не помало (опет понављам ако је вјеровати у истинитост приче) је овим појављивањем утицао на укупан избор слободне воље овог човјека.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

шалио сам се брате, нисам се подсмевао... надао сам се да ћеш то прихватити као шалу. жив био!

Ма опуштено... свако добро-жив био!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1325626054' post='553232]

е вас двојица, михајло и фарисеј, на пп па се тамо мазите речима љубави док се не помирите :)

и замолио бих и григорија да престане да користи прилику да спамује непрекидним клиповима који везе немају са темом, крајње си напоран са квантитетом и реципроцитетом и осталим приземним "доказима" где, Ко и да ли је Бог.

Ma da vase medjusobno prepucavanje sigurno ima veze sa temom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...