Jump to content

Оцени ову тему


Тавита

Препоручена порука

И ја сам се радовао победи црвене звезде , али би ипак прокометарисао ову карикатуру  и постави једно питање , а то је :

Да ли треба људи да се ките туђим перијем?

То је понос те генерације , а други треба да направе успех па са тиме да се поносе што су урадили , а не да се поносе због онога што је неко други пре њих урадио.

Направи успех брале па се дичи са тим .

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 264
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

И ја сам се радовао победи црвене звезде , али би ипак прокометарисао ову карикатуру  и постави једно питање , а то је :

Да ли треба људи да се ките туђим перијем?

То је понос те генерације , а други треба да направе успех па са тиме да се поносе што су урадили , а не да се поносе због онога што је неко други пре њих урадио.

Не знам на које туђе перје мислиш али мени је туђе перје црно бело. 

 

И није лепо што сви критикујете црвену звезду а нико да каже браво звезда...  поручио Вучић.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли треба људи да се ките туђим перијем?

 

Не знам о чему причаш? :.mislise.

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па хајде да наведем хипотетички пример .

Рецимо мој отац је играо у Црвеној Звезди и и постигао је неки велики успех са својим тимом . И ја касније почнем да играм за Црвену Звезду , па зар ја треба да се дичим успеху свог оца или треба да се потрудим да и ја са својим тимом направим успех ?

 

Знам Мирославе , али сам ипак рекао своје мишљење  , а узгред да кажем да навијам за Партизан . :)

Стварно је то био велики успех , али и садашње генерације фудбалера треба да се труде да такав успех постигну . То је цела поента мог писања.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па зар ја треба да се дичим успеху свог оца или треба да се потрудим да и ја са својим тимом направим успех ?

 

Немој никад да престанеш, да се дичиш успехом свог оца.

 

И нек нам остане термин Дичити. 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мирославе ,наравно ми сви треба да се трудимо да будемо што бољи . То важи и за фудбалере . Сваки фудбалер треба да таслужи да буде Звезда .

Хајде опет да се мало нашалим једним хипотетичким примером.

Рецимо мој деда је добио орден у рату , па сада ја да узнем тај орден да га окачим на сако и да са тим орденом изађем међу народ и да се хвалим . :D

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Pre par dana Sinisa Mihajlovic je bio "zrtva" skrivene kamere jedne popularne italijanske emisije Le iene . Tema je bila "upoznavanje sa deckom svoje cerke" i nije mu bilo lako :smeh1:  U linku dole mozete pogledati video. 

 https://www.iene.mediaset.it/video/un-pessimo-genero-per-mihajlovic_13250.shtml

 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...