Jump to content

Како радити у Photoshopu-брзо и једноставно! (видео)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Ја користим четворку, мислим да је и овај туторилај раен на њему. Нисам неки фотошописта, али волим аматерски да се бавим са њим када имам времена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Уклањање воденог жига.

 

 

 

Ја бих додао и коришћење клоун стамп алата за додатно уклањање разлика.  t1221 

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

6iz08he.png

 

Po meni definitivno najbolja aplikacija ikada napisana, izuzetno mocna, jednostavna za koristenje, vrlo siroka oblast koristenja, bukvalno sve sto ima veze sa grafikom ne dolazi u obzir bez ove aplikacije koja je industrijski standard broj 1 kada je grafika u pitanju.

Ja imam skoro 20 godina iskustva u radu sa ovom aplikacijom, najprije sam je koristio za digitalnu obradu fotografija, retusiranje portreta, fotomonatze,, pa sam onda presao na specijalne foto efekte, kreiranje potpuno sintetickih grafika, pa onda mi je duze vreme sluzio kao alatka za pravljenje unikatnih tekstura za 3D modele, pa naravno za web dizajn, okusao sam se i u crtanju i slikanju, ali to ne ide bez graficke table koja nije jeftina ako icemu vredi, tako da tu imam najmanje iskustva.

Kada budem imao slobodnog vremena u ovoj temi cu da okacim po neki tutorijal za pocetnike, ali i naprednije korisnike koji mogu da nauce neke trikove, ako jos ko zeli da napravi neki tutorijal neka ga slobodno okaci u ovu temu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E hvala ti za ovu temu super je... ja sm se nekada malo igrao... mozes li pisati i za "gimp" koji je slican, makar ovaj novi.. praviti neke paralele bio bih ti vrlo zahvalan..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E hvala ti za ovu temu super je... ja sm se nekada malo igrao... mozes li pisati i za "gimp" koji je slican, makar ovaj novi.. praviti neke paralele bio bih ti vrlo zahvalan..

Na zalost ne mogu, ne koristim taj program, nisam ga nikada ni isprobao, ali za photoshop mogu kad budem imao slobodnog vremena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E hvala ti za ovu temu super je... ja sm se nekada malo igrao... mozes li pisati i za "gimp" koji je slican, makar ovaj novi.. praviti neke paralele bio bih ti vrlo zahvalan..

Могао би Мурамаса, уместо да се замлаћује са небулозама, да ради нешто корисно.  :)

П.С. Хвала Мурамаси за препоруку QupZillе

П.С.С. Извини кордун

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok pisi ti u fotoshopu alatke se slicno zovu.... precice su slicne.. gimp je samo opensource kopija ps.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dok sam trazio neki photoshop baner da stavim u ovu temu, nista n zgodno nisam uspio naci i padne mi na pamet jedan jako prost tekst efekat, vrlo lako za napraviti a pristojno izgleda, pa evo i za to jednog brzinskog tutorijala

 

 

syWuav3.png

 

 

RAy0emA.png

 

eX3pFwN.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...