Jump to content

"Питала сам попа" - да ли је комично, трагично или трагикомично?


Препоручена порука

  • Одговори 39
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ово је превршило границе чак и лошег укуса. Овај гаћеша се својски потрудио, нема шта. О joooj

Kažu da je gaćeša blizak rođak jednog našeg vladike
Ти мора да имаш неке тајне информације које нико не зна.  crvenilo
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је превршило границе чак и лошег укуса. Овај гаћеша се својски потрудио, нема шта. О joooj

Kažu da je gaćeša blizak rođak jednog našeg vladike
Ти мора да имаш неке тајне информације које нико не зна.  confused
Оче Иване ,какав би ја био радник ЦИА и МИ6 и језуитсковатиканске обавештајне службе кад не би имао тајне информације  crvenilo joooj:)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче Иване ,какав би ја био радник ЦИА и МИ6 и језуитсковатиканске обавештајне службе кад не би имао тајне информације  crvenilo joooj:)

Заборавио си и -ционистичке.  confused

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...