Jump to content

Bodibilding (Bodybuilding)

Оцени ову тему


zivkov

Препоручена порука

  • Одговори 379
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

што би законом забранио?

Питам јер заиста нисам се никада толико интересовао око овог спорта...

Takmičarski odnosno profisionalni bodibilding podrazumeva korišćenje ogromnih količina steroidnih hormona.

Ti ljudi spolja izgledaju jaki i zdravi a unutra su truli.

Veoma je nezdravo tako nešto raditi sebi.

Sad,svaki profesinalni sport u današnje vreme nije zdrav ali u bodibildingu do doseže neke krajnje granice.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дејане, мислим да се ниси лепо изразио.

Вероватно си хтео да кажеш да, не да би забранио професионални бодибилдинг, већ употребу стероида.

Може неком то да буде професија а да не узима стероиде. Као Петар Челик, рецимо.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

што би законом забранио?

Питам јер заиста нисам се никада толико интересовао око овог спорта...

Takmičarski odnosno profisionalni bodibilding podrazumeva korišćenje ogromnih količina steroidnih hormona.

Ti ljudi spolja izgledaju jaki i zdravi a unutra su truli.

Veoma je nezdravo tako nešto raditi sebi.

Sad,svaki profesinalni sport u današnje vreme nije zdrav ali u bodibildingu do doseže neke krajnje granice.

да , сад си ме подсетио за стероиде,

па кад је то тако , ја се онда питам зашто се то и уопште бодибилдинг зове спортом , ја бих  и то забранио , да се неназива спортом...

Јел је бодибилдинг уврштен у Олим.спортове?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Дејане, мислим да се ниси лепо изразио.

Вероватно си хтео да кажеш да, не да би забранио професионални бодибилдинг, већ употребу стероида.

Може неком то да буде професија а да не узима стероиде. Као Петар Челик, рецимо.

ово си лепо рекао  facenew22222222
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дејане, мислим да се ниси лепо изразио.

Вероватно си хтео да кажеш да, не да би забранио професионални бодибилдинг, већ употребу стероида.

Може неком то да буде професија а да не узима стероиде. Као Петар Челик, рецимо.

Ne znam za Petra ali ako kaže da ne uzima steroide ja mu ne verujem.

U današnje vreme nema profi sporta ,bilo kog,bez kvalitetne hemije .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чика Пера је натуралац, проверено. Он се са Милошем Шарчевим и качио управо због Милошеве употребе стероида. Имаш на оном ex yu fitnes форуму (чини ми се да је на њему) њихову километарску дискусију о томе.

38424154472926225913558.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I moj drugar je tvrdio da je naturalac po svim mogućim forumima a roka se hemijom sve u šesnajst.

Da skrtaim priču,verovanje da postoje natural bodibilderi koji su prvaci ne znam sve čega ti je kao kad si mali pa veruješ u dedamraza pa onda odrasteš i shvatiš da je to nemoguće.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemoguce je biti profi bilder a ne koristiti steroide. To je tacno, a tacno je i da nema vrhunskog sporta bez steroida. Skoro svi sportisti ih koriste u pripremama da bi se neko vreme pre takmicenja skinuli sa njih zbog provera...

Ali i to sto uzimaju u pripremama puno znaci iako na samom takmicenju je vecina cista od njih.

Niste valjda mislili da se Djokovic priprema uz cedevitu i banane...?

Protiv bodibildinga nisam jer svako ima pravo da radi sa svojim telom sta zeli. Jedino ne stoji ona predrasuda da su iznutra "truli" ili "suplji"...  

mozda cu i ja na jedan mali ciklus u narednim godinama... videcu  facenew22222222

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да продужимо причу.

Наравно да не мислим да до Мр. Олимпије може да дође неко ко се не рока стероидима.

Али то не значи да не постоје профи билдери који не узимају стероиде. Постоје. Имају и своја такмичења. Такозвани натуралци.

Сад, наравно да то, по парама, није ни близу Олимпије, али постоји.

И свакако да су стероиди зло.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postoji i bodibilding bez steroida. Uzimaju preparate: whey (sirutka), kromium i glutein. Kažu da su to sve zdravi preparati. Neki koriste i određene poticatelje hormona tj. radi jačanja mišića. Protiv su steroida.

Nisam upoznat s tim.

We few, we happy few, we band of brothers

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To da su truli i šuplji i da svaki profi bilder ima neki  ozbiljan zdravstveni problem je rekao jedan od naših najtrofejnijih bodibildera Peđa Petrović.

Pedju poznajem licno i znam da ume da ne ume da se iskontrolise sa cinizmom kad je na dijeti  facenew22222222. Ali mi ne lici na njega da tako nesto kaze, tj. Mozda je u nekom drugom kontekstu?

Да продужимо причу.

Наравно да не мислим да до Мр. Олимпије може да дође неко ко се не рока стероидима.

Али то не значи да не постоје профи билдери који не узимају стероиде. Постоје. Имају и своја такмичења. Такозвани натуралци.

Сад, наравно да то, по парама, није ни близу Олимпије, али постоји.

И свакако да су стероиди зло.

Da ima ih ali nisu profi bilderi nego vise BB entuzijasti i naravno ne mogu da pridji profijima po gradji, gustini, velicini...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...