Jump to content

Да ли се Ђурђевдан 2011. слави са посном или мрсном трпезом?


Препоручена порука

(a pritom, molim lepo, ja hoću da se zamonašim)

стварно? :)

ma hoće on sve.. i da se monaši i da studira teologiju.. hoće on verovatno i episkop da bude, ne bi me ništa čudilo od njega...  facenew22222222

Ja zapravo već jesam episkop. :D

Nego, ono u zagradi rekoh da ne ispada "vidi ovaj napada monahe"  greengrin

eh da.. onda jedna napomena adminima,

kada ste vec Miljanu stavili ispod imena da mu piše "teolog" (a čovek dao 2 ispita), onda mu lepo stavite i -"episkop"  7896634

Otkud ti znaš koliko sam ja ispita dao? :D

Не сећам се да сам видео монаха са мусавом и неуредном брадом.

Šta si ti sad, neko merilo? :D

Ja sam ih video bar 50.

ti znaš, "teolože"  :D

Ja sam bar teolog, ti nisi uopšte...

@Ratko: Nisam naravno rekao da sam video samo 50ak monaha u životu, nego 50ak takvih kakve sam opisao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 143
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Ја сам виђао и најстарије, од страијих, стариииииих обредника... али ни један није био МУСАВ

Јес да нису штрицали браду као неки из елите...али нису били ни прљави...

Него ја идем сада после посла на славу...а има мрсно доста...

Шта да радим?

Ценим да је сигурно по пивкану да опалим...оно је посно  facenew22222222

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam bar teolog, ti nisi uopšte...

@Ratko: Nisam naravno rekao da sam video samo 50ak monaha u životu, nego 50ak takvih kakve sam opisao.

И ја сам ἀρχιτέκτων а ти ниси..  facenew22222222

Одох на славу...па се куцкамо после раја...

А нисам оштрицао браду..сав сам мусав  greengrin

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам виђао и најстарије, од страијих, стариииииих обредника... али ни један није био МУСАВ

Јес да нису штрицали браду као неки из елите...али нису били ни прљави...

Па наравно.

Стварно не знам у које је то манастире одлазио господин Танић.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам виђао и најстарије, од страијих, стариииииих обредника... али ни један није био МУСАВ

Јес да нису штрицали браду као неки из елите...али нису били ни прљави...

Па наравно.

Стварно не знам у које је то манастире одлазио господин Танић.

Ove sam viđao VAN manastira facenew22222222

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам виђао и најстарије, од страијих, стариииииих обредника... али ни један није био МУСАВ

Јес да нису штрицали браду као неки из елите...али нису били ни прљави...

Него ја идем сада после посла на славу...а има мрсно доста...

Шта да радим?

Ценим да је сигурно по пивкану да опалим...оно је посно  greengrin

Jedi salatu i galami dosta, da niko ne primeti... greengrin

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(a pritom, molim lepo, ja hoću da se zamonašim)

стварно? trening

ma hoće on sve.. i da se monaši i da studira teologiju.. hoće on verovatno i episkop da bude, ne bi me ništa čudilo od njega...  greengrin

Ja zapravo već jesam episkop. :D

Nego, ono u zagradi rekoh da ne ispada "vidi ovaj napada monahe"  greengrin

eh da.. onda jedna napomena adminima,

kada ste vec Miljanu stavili ispod imena da mu piše "teolog" (a čovek dao 2 ispita), onda mu lepo stavite i -"episkop"  whackado

Otkud ti znaš koliko sam ja ispita dao? :D

Не сећам се да сам видео монаха са мусавом и неуредном брадом.

Šta si ti sad, neko merilo? :D

Ja sam ih video bar 50.

ti znaš, "teolože"  ;)

Ja sam bar teolog, ti nisi uopšte...

ti si teolog zato što ti tako piše na forumu ispod imena a ja nisam jer meni ne piše...

pa piše i na tarabi - lizalica.. pa idi liži.  trening 7896634

tko leti vrijedi

tko vrijedi leti

tko ne leti ne vrijedi

babushka_sm.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ови што се ложе на Цркву,врло смислено,да не кажем лукаво,су исту ту екипу звали да дођу сутра(субота),и тиме избегли пост.

Међутим,данас се углавном ишло код не баш црквене, родбине,где се по обичају крљало месиште... 0102_laugh

У сваком случају,и данас и сутра, сам био (и бићу) месождер.

Ко може да ми опрости,може,остали нек се сете приче о брвну,оку,и трунки... ne_shvata

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ови што се ложе на Цркву,врло смислено,да не кажем лукаво,су исту ту екипу звали да дођу сутра(субота),и тиме избегли пост.

Међутим,данас се углавном ишло код не баш црквене, родбине,где се по обичају крљало месиште... 4chsmu1

У сваком случају,и данас и сутра, сам био (и бићу) месождер.

Ко може да ми опрости,може,остали нек се сете приче о брвну,оку,и трунки... :group111:

Jeste vala. Svako po svojoj savesti, tako piše i u Svetom pismu. Onaj koji ne jede, da ne osuđuje onoga što jede i obratno. Duhovni post je najvažniji.

Ja sam, doduše, postila jer sam pročitala ovu temu na ŽRU pa rekoh, da se ne ogrešim. bendoff

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ови што се ложе на Цркву,врло смислено,да не кажем лукаво,су исту ту екипу звали да дођу сутра(субота),и тиме избегли пост.

Међутим,данас се углавном ишло код не баш црквене, родбине,где се по обичају крљало месиште... :)

У сваком случају,и данас и сутра, сам био (и бићу) месождер.

Ко може да ми опрости,може,остали нек се сете приче о брвну,оку,и трунки... :)

Jeste vala. Svako po svojoj savesti, tako piše i u Svetom pismu. Onaj koji ne jede, da ne osuđuje onoga što jede i obratno. Duhovni post je najvažniji.

Ja sam, doduše, postila jer sam pročitala ovu temu na ŽRU pa rekoh, da se ne ogrešim. greengrin

dada greengrin  greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(a pritom, molim lepo, ja hoću da se zamonašim)

стварно? leteti

ma hoće on sve.. i da se monaši i da studira teologiju.. hoće on verovatno i episkop da bude, ne bi me ništa čudilo od njega...  0110_hahaha

Ja zapravo već jesam episkop. :D

Nego, ono u zagradi rekoh da ne ispada "vidi ovaj napada monahe"  dizzy999

eh da.. onda jedna napomena adminima,

kada ste vec Miljanu stavili ispod imena da mu piše "teolog" (a čovek dao 2 ispita), onda mu lepo stavite i -"episkop"  greengrin

Otkud ti znaš koliko sam ja ispita dao? :D

Не сећам се да сам видео монаха са мусавом и неуредном брадом.

Šta si ti sad, neko merilo? :D

Ja sam ih video bar 50.

ti znaš, "teolože"  ;)

Ja sam bar teolog, ti nisi uopšte...

ti si teolog zato što ti tako piše na forumu ispod imena a ja nisam jer meni ne piše...

pa piše i na tarabi - lizalica.. pa idi liži.  4chsmu1 whackado

...ih,pa ako se ovako volite,sta li tek radite kad se ne volite womens.gif' class='bbc_emoticon' alt='0212_rolleyes' />

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...