Jump to content

Njeno velicanstvo-mala crna haljina

Оцени ову тему


Препоручена порука

    2150_modna_kombinacija_Malacrnahaljina_modna_kolekcija_50669_525044272_full.jpg

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

    По мени је та мала црна хаљина, која није одлика православног стила, али укуси су различити,

    еволуирала у овакву хаљину, која је за самоуверене девојке са израженим стилом,самоицијативне,и помало агресивне...

88290908.jpg

     

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja volim crnu boju...

To valjda sto me ne asocira na tugu, bol i slicno... Vec je prakticna...

A mala crna je prakticna.... Mozes da ju nosis uz sve.

Ja ih imam tri...Uz neki detalj druge boje je vrlo osvezavajuca.. i nesto posebno  0205_whistling

0205_whistling 0205_whistling .smil.

omnea mea mecum porto

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mala crna haljina idealno pristaje pravoslavnim sestricama...i oko toga nema dvojbe...

ono što ne pristaje pravoslavnim sestricama to su mnogo više: licemerstvo, dvoličnost, pričanje iza leđa, ogovaranje, i ostale ženske discipline koje pravoslavne sestrice primenjuju...

A odeća je najlepša kada je nema... (ali samo u bračnoj sobi)...  0205_whistling.gif' class='bbc_emoticon' alt='0205_whistling' />

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mala crna haljina idealno pristaje pravoslavnim sestricama...i oko toga nema dvojbe...

ono što ne pristaje pravoslavnim sestricama to su mnogo više: licemerstvo, dvoličnost, pričanje iza leđa, ogovaranje, i ostale ženske discipline koje pravoslavne sestrice primenjuju...

A odeća je najlepša kada je nema... (ali samo u bračnoj sobi)...  pivo.gif' class='bbc_emoticon' alt=':drugarstvo:' />

То си лепо рекао. Може жена цела да се покрије, кад не пази шта говори и ради, џаба јој све.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma,VSI je genije ume da kaže u centar.Inače ja mnogo volim te haljinice,ali ih retko oblačim jer se u patikama i pantalonama mnogo bolje osećam.Ali su lepe i elegantne.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

definitivno su najbolje!

  images?q=tbn:ANd9GcTZ3s3MqL1Ew7HlJsJobbxs2dXS78e_mOk4i6ON0tSFeVv2zX4z&t=1

0442_feel

mada, ovog leta mislim da ce cvetni dezen da ih proguta, ali samo dok prodje trend, jer mala crna je ipak mala crna  girl_jumping

floral-dresses-for-spring.jpg

Вера је моја мисао о Теби, што покреће Тебе, Најеластичнијега, да мисли о мени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja volim crnu boju...

To valjda sto me ne asocira na tugu, bol i slicno... Vec je prakticna...

A mala crna je prakticna.... Mozes da ju nosis uz sve.

Ja ih imam tri...Uz neki detalj druge boje je vrlo osvezavajuca.. i nesto posebno  girl_jumping

:cheesy: eheeeej crvenilo

      мала црна иде уз мале жене...хи,хи,хи...велике жене носе велике црне хаљине...помислих, па реко и да кажем... 0442_feel

      једно време сам носила подуже црнину, па ми се та боја не убраја баш у срећу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mala crna haljina idealno pristaje pravoslavnim sestricama...i oko toga nema dvojbe...

ono što ne pristaje pravoslavnim sestricama to su mnogo više: licemerstvo, dvoličnost, pričanje iza leđa, ogovaranje, i ostale ženske discipline koje pravoslavne sestrice primenjuju...

A odeća je najlepša kada je nema... (ali samo u bračnoj sobi)...  womens.gif' class='bbc_emoticon' alt='1340_womens' />

          Православне сестрице добро знају шта њима пристаје. А те особине које помињеш  негују и људи који

о православљу и не знају баш много.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 7 years later...

Потражих ову тему чисто да видим каква сам некад била.

 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...