Jump to content

О нуклеарној електрани у Србији- отац Александар Михаиловић (видео)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

мхм, ако су упола окренути потрошњи, овај штедњи, електричне енергије као што њупају храну, онда ми је све јасно   bliss jeeee bliss jeeee мајкл

http://img12.imageshack.us/img12/891/2yta4gv59pzxm575rp.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 101
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

како каже Шојић треба да смо срећни што су нас гађали са осиромашћени уранијум а не са обогаћени јер изгледа волимо да будемо светлећи од радијације bliss jeeee

ево сада су приказали јапанца који је био мало близу реактора па му нема пола рамена а и ноге су му отишле. Важно да имају воз који иде 360 км на час и да сви вртимо ипод са малим прстом.

писац је хтео да повеже бомбардовање Србије са неким ликом што има ајпод и врти га малим прстом док се посвећени сакат човек жртвовао за добробит свег народа у његовој земљи ... али је поента, шта?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

да си ти модератор на нету bliss jeeee

не ја брате, одрекао сам се виртуелног чварка, пре пар месеци bliss jeeee

касниш  мајкл

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево једне студије о броју изгубљених живота по јединици произведене струје за различите изворе енергије:

Постављена слика

Извор: http://manhaz.cyf.gov.pl/manhaz/strona_konferencja_EAE-2001/15%20-%20Polenp~1.pdf

По овоме, нуклеарне електране су у ствари један од најбезбеднијих извора енергије. Једина велика катастрофа - Чернобиљ - је била изазвана скоро намерно, одприлике као да окренеш ауто и возиш 120км/х у супротном смеру.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да си ти модератор на нету bliss jeeee

Поента је да поп лепо каже стоп нуклеаркама и да ако смо праволавни треба да се о овоме замислимо.

Jedina poenta mu je ona vezana za opsanosti od terorizma. I sa te strane zaista bi trebalo ramzisliti da li

je na ovim nasim prostorima sada dobro graditi tako nesto.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево једне студије о броју изгубљених живота по јединици произведене струје за различите изворе енергије:

Постављена слика

Извор: http://manhaz.cyf.gov.pl/manhaz/strona_konferencja_EAE-2001/15%20-%20Polenp~1.pdf

По овоме, нуклеарне електране су у ствари један од најбезбеднијих извора енергије. Једина велика катастрофа - Чернобиљ - је била изазвана скоро намерно, одприлике као да окренеш ауто и возиш 120км/х у супротном смеру.

Moze biti da je dijagram OK ali problem je sto sa nuklearnim incidentom posledice trajuuuuuuu.... za razliku od ostalih.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим ове графиконе, они толико пуно кажу и поуздани су да су деци забранили да иду на википедију у школама. Ко верује нету је озбиљно заглибио. :cheesy:

Ево рецимо Јапанци гину од радијације а причамо по нету како су нуклераке добре. Ако су добре што су бежали пре неки дан из Јапана?

prstgore prstgore

Dobre su za nabijanje kondicije ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим ове графиконе, они толико пуно кажу и поуздани су да су деци забранили да иду на википедију у школама. Ко верује нету је озбиљно заглибио. :cheesy:

Ево рецимо Јапанци гину од радијације а причамо по нету како су нуклераке добре. Ако су добре што су бежали пре неки дан из Јапана?

Imas reference na kraju linka koji je ostavio zvonko. Dati su izvori naucnih istrazivanja. Tako da nema govora

o nekom "verovanju" u internet. Ah da sad se setih da ti verujes nauci tek kad Zizijulas klimne glavom da

moze.

  Zato sto Zvonko nije rekao da radijacija nije opasna i smrtonosna nego da je sansa da se desi veoma mala i

  da kada se desi je najveorvantiej takva da ce death toll biti manji nego od posledica smrti izazvanih drugim

izvorima energiuje.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moze biti da je dijagram OK ali problem je sto sa nuklearnim incidentom posledice trajuuuuuuu.... za razliku od ostalih.

И последице од термоелектрана трају, колико се само отпада избаци у атмосферу итд. Еколошке последице трајаће вековима, разна обољења код живих бића итд.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ма какав нет и референце ко би нормалан  уложио 5 евра да му неко каже овде су ти моје референце и постави ти неки експоненцијални графикон. Па не би ни погледао.

Зизијулас је за све секташе пеницилин а такође и за атеисте, комунисте, антикомунисте, ројалисте, републиканце јер је човек Свет као рецимо Владика Николај. Зато га и нападају као и Светог Владику  али за добрим коњем се диже прашина а он лепо и каже да не моемо контролисати количина глупости на нету.

- Svako ko nije bezao od srednjoskolske matematike.

-Po tvom avataru bi se reklo da je tom penicilinu odavno prosao rok trajanja.

- Pa cita covek sta pises zajedno sa ostatkom njegovih samoproklamovanih ucenika.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ма да причала ми девојка да Буш није крао нафтуprstgore

:cheesy:А Либију бомбардује Путин због бомбона

Него да се вратимо на тему. Није само Васељенски причао о посту него и патријарх Кирил да човек мора да ограничи самог себе дакле то у принципу каже и поп из Костолца. То је школа Владике Игнатија која је одлична у теологији и само тако треба да се иде даље да ми нисмо са Марса и егзистенцијално да смо заинтгересовани за материју а не само за душу. prstgore

Kradu drugi pa sto ne bih i ja. Jel ta logika? Kako li se to uklapa u Zizjulasovu penicilinsku teologiju?

A vala kad vas covek slusa rekoa bi da jeste sa Marsa. Posto to sto pricate veze nema sa onim kako

stvari funkcionisu na planeti Zemlji.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...