Jump to content

О нуклеарној електрани у Србији- отац Александар Михаиловић (видео)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

ако нећеш да постиш онда можеш и у РК они су то превзишли

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

јао што нисам свештеник да ти дам послушање да не постиш телесно већ само духовно, да се научиш једно шта јесте пост  0110_hahaha staniiiiiii

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 101
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

а то са пумпама и писоарима без воде ... то је штрока и лењост брате, одсуство елементарне хигијене а не штедња.  kriminalac kriminalac kriminalac

Jok Medo, nisi imao prilike da vidis. Ubacis 70 centi, levo muski, desno zenski, dobijes priznanicu na 50 centi koje mozes da potrosis narednih godinu dana na bilo kojoj pumpi u nemackoj. A unutra slusas muziku, prosto ti se ne izlazi. A mirise sve k'o livada. Cistije od nase apoteke. A pisoari svi bez vode. Smislio glupi nemac nekakvu plastiku sa koje klizi sve, nis' ne smrdi. A voda se stedi.

A da ne zaboravim, imaju i kauciju za plasicne flase  25 centi i za limenke od piva, coca cole itd. Stede, vracaju ambalazu a ne pune kontejnere sa njima. I oko kontejnera. A svi jezde u audijima i mercedesima po autoputevima od sest traka.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а то са пумпама и писоарима без воде ... то је штрока и лењост брате, одсуство елементарне хигијене а не штедња.  kriminalac kriminalac kriminalac

Jok Medo, nisi imao prilike da vidis. Ubacis 70 centi, levo muski, desno zenski, dobijes priznanicu na 50 centi koje mozes da potrosis narednih godinu dana na bilo kojoj pumpi u nemackoj. A unutra slusas muziku, prosto ti se ne izlazi. A mirise sve k'o livada. Cistije od nase apoteke. A pisoari svi bez vode. Smislio glupi nemac nekakvu plastiku sa koje klizi sve, nis' ne smrdi. A voda se stedi.

A da ne zaboravim, imaju i kauciju za plasicne flase  25 centi i za limenke od piva, coca cole itd. Stede, vracaju ambalazu a ne pune kontejnere sa njima. I oko kontejnera. A svi jezde u audijima i mercedesima po autoputevima od sest traka.

то је онда нешто сасвим друго.  kriminalac kriminalac

а то се не зове штедња већ рециклажа.  kriminalac

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да ти си ми битан у животу :) kriminalac

тужићу те Милану Николићу да крњиш заједницу  kriminalac kriminalac kriminalac

Da, a to mu dodje kao da si ga tuzio samom Zizijulasu. Koji je jelte penicilin za nas demokrate. kriminalac kriminalac



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а то са пумпама и писоарима без воде ... то је штрока и лењост брате, одсуство елементарне хигијене а не штедња.  kriminalac kriminalac kriminalac

Jok Medo, nisi imao prilike da vidis. Ubacis 70 centi, levo muski, desno zenski, dobijes priznanicu na 50 centi koje mozes da potrosis narednih godinu dana na bilo kojoj pumpi u nemackoj. A unutra slusas muziku, prosto ti se ne izlazi. A mirise sve k'o livada. Cistije od nase apoteke. A pisoari svi bez vode. Smislio glupi nemac nekakvu plastiku sa koje klizi sve, nis' ne smrdi. A voda se stedi.

A da ne zaboravim, imaju i kauciju za plasicne flase  25 centi i za limenke od piva, coca cole itd. Stede, vracaju ambalazu a ne pune kontejnere sa njima. I oko kontejnera. A svi jezde u audijima i mercedesima po autoputevima od sest traka.

то је онда нешто сасвим друго.  kriminalac kriminalac

а то се не зове штедња већ рециклажа.  kriminalac

Plastiku recikliraju, a vodu stede.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да ти си ми битан у животу prstgore :cheesy:

тужићу те Милану Николићу да крњиш заједницу  kriminalac :) :)

Da, a to mu dodje kao da si ga tuzio samom Zizijulasu. Koji je jelte penicilin za nas demokrate. greengrin greengrin

kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac
Link to comment
Подели на овим сајтовима

а то са пумпама и писоарима без воде ... то је штрока и лењост брате, одсуство елементарне хигијене а не штедња.  prstgore :) dada

Jok Medo, nisi imao prilike da vidis. Ubacis 70 centi, levo muski, desno zenski, dobijes priznanicu na 50 centi koje mozes da potrosis narednih godinu dana na bilo kojoj pumpi u nemackoj. A unutra slusas muziku, prosto ti se ne izlazi. A mirise sve k'o livada. Cistije od nase apoteke. A pisoari svi bez vode. Smislio glupi nemac nekakvu plastiku sa koje klizi sve, nis' ne smrdi. A voda se stedi.

A da ne zaboravim, imaju i kauciju za plasicne flase  25 centi i za limenke od piva, coca cole itd. Stede, vracaju ambalazu a ne pune kontejnere sa njima. I oko kontejnera. A svi jezde u audijima i mercedesima po autoputevima od sest traka.

то је онда нешто сасвим друго.  greengrin greengrin

а то се не зове штедња већ рециклажа.  :cheesy:

Plastiku recikliraju, a vodu stede.

а енергију, поготово електричну?  kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac

и што им је требало пар деценија да имају нуклеарке а сад да немају, јел су направили боље нешто?  kriminalac :) :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali to je samo zrnce. Nemci su , po mom iskustvu, najpametniji narod u evropi a i sire. Nemci ztede sve i recikliraju sve sto moze da se reciklira. Zamisli kada izvoze italijanima otpadni papir od koga ovi posle prave toalet papir i slicno.

Ni u jednom birou u nemackoj ti neces u stampacu videti beli, nov papir vec zuckast, recikliran.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а енергију, поготово електричну?  kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac

и што им је требало пар деценија да имају нуклеарке а сад да немају, јел су направили боље нешто?  kriminalac :) :)

E to je posebna prica Medo. Moja zena je dosla iz Srbije ovde (u Italiju) pre 3-4 god. I kada smo prvi put putovali preko nemacke, vece, sumrak a u SVIM kucama mrak, retko da vidis po negde jedan osvetljen prozor. A moja zena komentarise kao vidi koliko praznih kuca u kojima niko ne zivi. A kuce sve nastanjene.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а енергију, поготово електричну?  kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac

и што им је требало пар деценија да имају нуклеарке а сад да немају, јел су направили боље нешто?  kriminalac :) :)

15% potreba za energijom nemci namiruju sa aero centralama. Posto cesto putujem tamo napravicu nekoliko fotki i postaviti ovde. Zapadna i ne toliko, ali istocna nemacka (ex) je preplavljena sa vetrenjacama koje proizvode struju. Postavljaju ih u grupama po 20-30 komada. A generatori tih aero centrala, koje cesto mozes videti po putevima na kamionima, su velicine autobusa otprilike. Pa zamisli kolike su te vetrenjace.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali to je samo zrnce. Nemci su , po mom iskustvu, najpametniji narod u evropi a i sire. Nemci ztede sve i recikliraju sve sto moze da se reciklira. Zamisli kada izvoze italijanima otpadni papir od koga ovi posle prave toalet papir i slicno.

Ni u jednom birou u nemackoj ti neces u stampacu videti beli, nov papir vec zuckast, recikliran.

шта бре зрнце, чега зрнце?

погледај молим те, што су штедљиви  kriminalac

http://www.noirextreme.com/digital/Earth-Night4096.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali to je samo zrnce. Nemci su , po mom iskustvu, najpametniji narod u evropi a i sire. Nemci ztede sve i recikliraju sve sto moze da se reciklira. Zamisli kada izvoze italijanima otpadni papir od koga ovi posle prave toalet papir i slicno.

Ni u jednom birou u nemackoj ti neces u stampacu videti beli, nov papir vec zuckast, recikliran.

шта бре зрнце, чега зрнце?

погледај молим те, што су штедљиви  kriminalac

http://www.noirextreme.com/digital/Earth-Night4096.jpg

Nemoj da te zavara slika Medo. Prosecna srpska porodica sigurno potrosi vise el energije od nemacke porodice. Ustvari mi vise te energije bacimo. Ne koristimo je. 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...