Jump to content

mcvija

Члан
  • Број садржаја

    486
  • На ЖРУ од

  • Последња посета

  • Број дана (победа)

    1

Everything posted by mcvija

  1. mcvija

    Слике форумаша

    Милане извор ти је стварно поуздан :Viannen_loungelizard:
  2. mcvija

    Слике форумаша

    Хвала свима на честиткама....само да сав мед не поједем на почетку, па шта ћу после
  3. За србе у Босни и Херцеговин ондашњој и садашњој Франц Фердинанд је био тиранин, а тираноубиство се не сматра убиством. А несретног Франца Фердинанда није требало убити у Сарајеву него сачекати да почне рат па га онда убити, рецимо у Београду, Краљеву или можда негде у Албанији. Прилог овој чињеници иде и то што ни на Хитлера није извршен атентат него је убијену рату, јер да је неко то урадио иза грма, зграде или чега већ рецимо 1938 године би био велики грех, а овако у рату то је 100% коректно тако да онај ко је повукао обарач то не мора ни да помене на исповести.
  4. а јел се знају места где ће се икона налазити и до када ће бити у Србији.
  5. тачно волите ли да радите
  6. mcvija

    Шале...вицеви...

    -Tata,kako se piše množina od ''debil''? -Piši sine ''fejsbuk''!
  7. тачно понекад и у јогурт дувате
  8. а јел можете са нама да поделите шта је у питању.
  9. Данас сам добио 1000 амин...хвала пријатељи, сад могу и да угасим профил, неће ми бити жао
  10. тачно имате више од 1000 амина
  11. тачно волите ли љуто (папричице)
  12. е па кад бих вам рекао чаролија би нестала :.mislise.
  13. Нетачно Туширате се ладном водом
  14. то ти ја причам, већ сам мислио вагу да бацим пошто се покварила, не помера се корисно је знати за количину меда да се ипак не претера
  15. тачно сутра правите роштиљ
  16. Изузетан човек и духовник....јако добро разуме данашње време. Интернет као вид мисионарења је одлична ствар. :bendoff:
×
×
  • Креирај ново...