о.Небојша 2615 Написано Јул 25, 2019 Овај интервју је најбољи одговор свима који пишу неистине о Владици и епархији шабачкој. Хвала Богу, Владика је потпуно свјестан и способан да води епархију , у много бољем стању од оних који га критикују. Кад ти Бог да, зли људи ти не могу отети. На многаја љета , долгоденствуј Преосвећени Владико ! Share this comment Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах