Москва - Амерички амбасадор у Русији Џон Хантсмен ритуално је на Богојављење ушао у ледену воду како би се "приближио Русима".
Како преноси "Раша тудеј", амбасадор је недалеко од Москве ушао у хладну воду док су се са стране зачуле овације.
"Невјероватно искуство", рекао је Хантсмен након што је изашао из воде.
Како је рекао, био је инспирисан снимцима на Јутјубу.
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах