Не толико давно изнео сам статистику колико је новца потрошено на СМСове којима се гласало за учеснике риалити шоуа. Било је ту различитих коментара и реакција, што сасвим нормално. Нисам осуђивао, само сам био веома тужан и разочаран чиме се људи разоноде и где троше свој тешко стечен новац.
Данас видим море осуда због расипништва и почетка неког новог риалитија. Наводе шта је све купљено, направљено, колико пара је на то потрошено, ко све учествује, какви су то људи…
Знаjу поприлично много података за неке који не гледају риалити шоу, зар не?
Све у свему – није риалити једини кривац због уништавања друштва. Уништено друштво је криво што такав програм постоји.
Марко Радаковић
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах