Изложба фотографија „Прозор у вечност“ Манастира Острог, монаха кир Дамјана биће свечано отворена 3. октобра у 18 часова у галерији књижаре „Геца кон“ у Београду. Како је најављено, изложбу ће отворити и благословити викарни Епископ новобрдски г. Иларион. У позиву на отварање изложбе се наводи, да је кир Дамјан својим оком и фотоапаратом овековечио неке непоновљиве тренутке и сачувао их од заборава, представљајући савременом свету Манастир Острог, српски Јерусалим, и једно од најсветијих места српског народа, онако како га је он видио и доживео.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах