Академија СПЦ за уметности и консервацију сваке године организује завршну изложбу студентских радова, а овогодишње свечано отварање поставке биће у новом простору Академије - у Светосавском културном и медијском центру СПЦ у Земуну (Рајачићева 2), наредног четвртка - 5. јуна, у 18 часова, најавиле су за Радио Слово љубве професор др Марина Матић и студенти, Владислава Секулић и Софија Поповић:
Цео разговор је на линку:
Из "Јутра": Проф. др Марина Матић и студенти Академије СПЦ
О осталим догађајима везаним за Академију погледајте на Инстаграм налогу.
Извор: Радио Слово љубве
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах