У четвртак, 10. новембра, од 18 часова, настављају се духовни разговори у крипти храма св. Апостола и Јеванђелисте Марка на Ташмајдану, посвећени светој Литургији. Беседиће протојереј-ставрофор Драгомир Сандо, на тему "Литургија - сведочење Бога као Оца". Подсећамо, пре предавања, од 17 часова, биће служен Акатист Пресветој Богородици. Добро дошли!
Извор: Радио Слово љубве
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах