У уторак 30. маја 2023. године изведена је радна акција у манастиру Гомирје. Благословом Његовог Преосвештенства Епископа горњокарловачког г. Герасима, људи добре воље предвођени господином Марком Малићем, стигли су у манастир у јутарњим часовима те након завршене јутарње молитве у храму рођења Светог Јована Крститеља почели са радовима. У току ове радне акције рађено је на уређењу и кошењу манастирског околиша, припремању огрева, као и ограђивању манастирске баште. Овај несебичан чин је од великог значаја за братство манастира, које је из неизмјерне захвалности домаћински дочекало радну екипу, те припремило храну и пиће за окријепљење током рада.
Извор: Епархија горњокарловачка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах