Са благословим Његовог Преосвештенста Епископа крушевачког Гоподина Давида, у четвртак 20. фебруара 2020. године, одржана је редовна седница Епархијског управног одбора и Епархијског савета. Седницом је председавао Његово Преосвештенство Епископ др Давид, а сви чланови узели су активно учешће. Са радошћу се говорило о досадашњем, али и оном предстојећем, особито када је реч о градњи храма Светих Архангела на Багдали у Крушевцу.
протођакон Андрија Јелић
Извор: Епархија крушевачка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах