У организацији Црквене општине Загреб и Центра за рехабилитацију Станчић из Дугог Села, двадесет избеглица из Украјине са инвалидитетом посетило је центар Загреба и Гимназију Кантакузина Катарина Бранковић, известила је Митрополија загребачко-љубљанска. Ради лакшег сналажења по граду и помоћи, у пратњи избеглица су били и ученици Гимназије Кантакузина Бранковић. Украјинцима, који су пре више месеци уточиште од ратног вихора пронашли недалеко од Загреба, то је био први обилазак главног града Хрватске. У гимназијској трпезарији је приређен ручак, а потом су гости из Украјине, од којих је већина православне вере, посетили капелу Светог Саве.
-
- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1244 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах