-
By Поуке.орг - инфо •
Епископ новосадски и бачки Иринеј служио чин опела светле седмице над новопрестављеним Станиславом ОстојићемЊегово Преосвештенство Епископ бачки господин др Иринеј је служио чин опела на Васкрсни уторак, 21. априла 2020. године, на сеоском гробљу у Госпођинцима, над телом уснулог слуге Божјег Станислава Остојића, сина протојереја-ставрофора Милана Остојића. Владици су саслуживали свештеници и ђакони Епархије бачке.После једномесечне борбе са вирусом корона, Станислав Остојић, стоматолог из Новог Сада, упокојио се у Господу на Велику суботу, 18. априла, у новосадској болници.Нека је вечан спомен честитоме Станиславу и да га Васкрсли Господ, Син Божји, настани у рају сладости, а породици да подари утеху и крепост.Извор: Инфо-служба Епархије бачке- Н И Н Е and александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
2
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 241 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online


Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах