Епархија рашко-призренска организује Добротворно вече за прикупљање новчаних средстава за изградњу горионика Храма Светог цара Уроша у Урошевцу, у суботу, 7. децембра са почетком у 18.30 часова у МТС дворани у Београду. Наступају: Павлина Радовановић, Милан Васић, Ненад Милошевић и Браћа Стојковићи. Присутне ће поздравити Митрополит рашко-призренски Теодосије, а домаћин је свештеник Трајко Влајковић.
Извор: Радио "Cлово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах