У Дому Народне скупштине у Београду 13. јула 2018. године одржана је свечаност поводом завршетка школовања 61. класе Генералштабног усавршавања Школе националне одбране и 7. класе Високих студија безбедности и одбране. Протонамесник Васо Поповић је први свештеник Српске Православне Цркве који је завршио Школу националне одбране - високе студије безбедности и одбране (четврти ниво усавршавања) - Универзитета одбране у Београду.
Извор: Српска Православна Црква
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах