-
By Поуке.орг - инфо •
Архијереји на пријему код председника Републике СрпскеПоводоm славе и дана Републике Српске - Светог архиђакона Стефана, 27. децембра 2019. године са почетком у 11:00 часова, у Палати Предсједника Р.Српске у Бања Луци одржан је пријем за вјерске лидере у Р. Српској и БиХ.Пријему су испред СП Цркве присуствовали: митрополит дабробосански Господин Хризостом те епископи: бањалучки Господин Јефрем, зворничко-тузлански Господин Фотије, бихаћко-петровачки Господин Сергије и захумско-херцеговачки Господин Димитрије. Испред римокатоличке цркве пријему је присуствовао бискуп бањалучки Господин Фрањо Комарица, а испред исламске зајденице муфтија бањалучки ефендија Нурет Абдибеговић.Пријему су присутвовали и српски члан Предсједништва БиХ-не Господин Милорад Додик, предсједник Владе Р.Српске Господин Радован Вишковић и Господин Драган Давидовић, директор Секретеријата вјера Владе Р. Српске.Извор: Митрополија дабробосанска- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 1 члан, 0 Скривених, 649 Госта (Погледај целу листу)

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах