Омладина београдског Храма светог архангела Гаврила у Хумској улици организује на Духовски понедељак, 13. јуна 2022, од 18 часова, трибину на тему: "Црквено и национално у духовном расту – Голгота и васкрс модерне Србије". Беседиће др Немања Девић на тему – "Како смо изгубили отаџбину 1918. и 1945. и да ли смо данас изгубили себе", док ће на тему – "Прожимање духовног и националног као најбољи вид унутрашњег опоравка нашег народа" говорити јереј Јован Бабић. Трибина ће бити одржана тога дана у Парохијском дому Храма светог архангела Гаврила, Улица Хумска 26.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах