Православна мисионарска школа при храму светог Александра Невског на београдском Дорћолу позива вас на ново духовно окрепљење и предавање у суботу 23. марта 2024. године у 18 сати и 45 минута. У великој сали Парохијског дома овога пута ће на тему „A ти када постиш …“ (Мт. 6, 17) говорити презвитер др Оливер Суботић, парох ове цркве. Сви су добродошли!
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах