Протојереј-ставрофор проф. др Милош Весин, др Петар Динић и Владан Беара учесници су трибине у четвртак, 23. новембра, у малој сали Коларчеве задужбине, на тему "Излечење или исцељење?". Почетак је у 17 часова и 30 минута, а модератор је Сара Милановић. Улаз слободан.
Извор: Радио Слово љубве; Коларчева задужбина
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах