У Храму Светог Александра Невског, у суботу 22. фебруара 2025. године после вечерњег богослужења, око 18 часова и 30 минута, јереј Бранислав Кеџић, професор Богословије Светога Саве у Београду, произнеће тумачење Посланице Светог апостола Павла Римљанима. Сви су добродошли!
Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах