У оквиру редовних духовних сабрања суботом Православне мисионарске школе при храму св. Александра Невског на Дорћолу, 27. априла 2024. године ће после вечерњег богослужења, од 19 часова, бити одржано предавање на тему "Како да се молимо?". Беседиће ђакон др Ђорђе Петровић, професор догматике у Богословији Светога Саве у Београду. Сви су добродошли!
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах