У оквиру редовних духовних трибина које се више од две деценије одржавају у оквиру Мисионарске школе храма св. Александра Невског на Дорћолу, у суботу 23. децембра 2023. године од 18 часова и 45 минута, биће одржано предавање на тему "На путу ка бестрашћу". Беседиће теолог Славиша Костић, вероучитеља у београдској гимназији "Патријарх Павле". Сви су добородошли!
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах