Протојереј-ставрофор др Милош Весин ће у среду 7. маја 2025. године од 19 часова, у великој сали Задужбине Илије М. Коларца у Београду, одржати своје редовно пролећно предавање. Овога пута, уважени прота ће говорити на тему "Како се односимо према болу", а улаз за све заинтересоване је слободан.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах