Црква св. Василија Острошког на Бањици организује у суботу, 9. априла 2022, од 18 часова, предавање на тему "Јеванђелска порука у данима Великог поста". Предавач је професор Богословије Светог Саве у Београду, Јован Лазаревић.
У овом храму ће у четвртак, 14. априла, од 17.30 часова, тема бити "Зашто грешимо - библијски осврт". Беседиће ђакон др Ђорђе Петровић, професор Богословије Светог Саве у Београду.
Извор: Радио Слово љубве
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах