-
By Поуке.орг - инфо •
Викарни Епископ ремезијански Стефан служио молебан на почетку Нове године у храму Светог СавеЊегово Преосвештенство Епископ ремезијански г. Стефан, настојатељ храма Светог Саве, служиo je ноћас благодарење за прошлу и молебан за наступајућу Нову годину по јулијанском календару на платоу испред Спомен-храма на Врачару. После молебана, у поноћ, на радост многобројног верног народа престонице приређен је традиционални ватромет.Извор: Српска Православна Црква
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1494 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online





Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах