Презвитер др Оливер Суботић, управник Мисионарског одељења АЕМ ће у четвртак 26. децембра 2024. године од 19 часова, у парохијском дому цркве св. Александра Невског на Дорћолу, говорити на тему “Вера - молитва - мисија”. Сви који буду дошли на предавање, моћи ће да купе и нове књиге о. Оливера, од којих ће целокупан ауторски хонорар бити усмерен за студентске стипендије које додељује Задужбина "Петар Мандић".
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах