Богословија Светога Саве, са благословом ректора протођакона Радимира Врућинића сваке године традиционално дели поклоне у сусрет Божићу. Ученици Богословије пре одласка на зимски распуст, спремају пакетиће који се у данима пред најрадоснији хришћански празник деле најмлађима, који празничне дане проводе у здравственим установама. Данас су тим поводом ученици Богословије са професором Николом Вилотићем посетили Дечију болницу "Др Олга Поповић - Дедијер" и том приликом божићним поклонима даривали малишане.
https://www.slovoljubve.com/cir/Newsview.asp?ID=45772
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах