Jump to content

И "бранитељи" монаха Артемија ВОЛЕ митрополита Јована Зизијуласа

Оцени ову тему


Препоручена порука

a meni i dalje nije jasno odakle vetar duva po pitanju monaha Artemija,zasto ovakva hajka na njega, pa bilo je raznoraznih "skretanja" kod nas pa ni na koga se ne dize ovakvo nesto, kao da je ne znam sta uradio, pobio hiljade ljudi, javno bludnicio..i to bas episkop za KiM, meni se cinilo da je on u pravu,a opet cenim i one episkope koji sad govore negativno o njemu, ne bi valjda tek tako govorili o svom sabratu; ko istinski gresi?vidim ja kakav stav ima zvanicno SPC i taj stav se podrzava i na ovom forumu, ali opet mi nije jasno..I kako moze vest o rasci njenju biti prva na drzavnoj tel, a Savindan ne??

Човек је направио неку своју цркву ,код нас у СПЦ још нико није направио овако нешто...
сем акакија, ал није успео да се излакта да га признају остале секте и да га неко ''рукоположи''  :drugarstvo:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 150
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...