Ратко :( Написано Фебруар 23, 2011 Пријави Подели Написано Фебруар 23, 2011 Evo da se i slozim sa Leom u potpunosti po prvi put 1000000001010 Замисли, молим те. :cheesy: bendoff bliss jeeee А ја се, рецимо, не слажем ни са тобом, ни са њим. bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука