Jump to content

Зурлоти протествују у Грчкој због нових личних карти

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 33
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Sta je u pitanju - znak zveri u barkodu, ili nesto originalnije? :)

joooj:)

Nego, nesto razmisljam , ovo sto 'oce  d'uvedu digitalnu TV, da nema to veze sa licnjacima? Pa da nam posle nesto bajaju....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima sa zaverom u vezi broja 11 ( 2011 je godina )  joooj

 

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам шта је смешно ? то што човечанство тоне у тоталитаризам и софтверски подржан робовласнички систем ?  319.gif

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, стадо мало, не бој се, треба само веровати. Које личне карте, који чипови? Па имате чипове већ годинама на платним, абонентским, чланским и другим картицама, а са свим вашим подацима на истим. Сви сте на нету. Чему страх од личних карата? Шта је ту ново?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, стадо мало, не бој се, треба само веровати. Које личне карте, који чипови? Па имате чипове већ годинама на платним, абонентским, чланским и другим картицама, а са свим вашим подацима на истим. Сви сте на нету. Чему страх од личних карата? Шта је ту ново?

Питам се зашто је важење ових личних карти само пет година, са свим тим биометријским податцима и нивоима заштите ? Да се њима нешто не жури са тим имплатирањем у тело ? Да ли тај литијум помоћу кога ради чип у тренутку изазваног пуцања тог чипа може да оде у крвоток и усмрти онога у кога је имплантиран. Навикавају људе преко разних риалитија у којима промовишу неморал, како на надзор тако и на нове "вредносне системе", индивидуализам у коме је човек човеку вук. Шта јединке отуђеника који виде конкурентског непријатеља у другом могу систему који може да их елиминише једноставном активавијом механизма уништења ? Орвел није писао бајке, већ описивао будуће догађаје. Пред вратима смо глобалног гулага.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, стадо мало, не бој се, треба само веровати. Које личне карте, који чипови? Па имате чипове већ годинама на платним, абонентским, чланским и другим картицама, а са свим вашим подацима на истим. Сви сте на нету. Чему страх од личних карата? Шта је ту ново?

Питам се зашто је важење ових личних карти само пет година, са свим тим биометријским податцима и нивоима заштите ? Да се њима нешто не жури са тим имплатирањем у тело ? Да ли тај литијум помоћу кога ради чип у тренутку изазваног пуцања тог чипа може да оде у крвоток и усмрти онога у кога је имплантиран. Навикавају људе преко разних риалитија у којима промовишу неморал, како на надзор тако и на нове "вредносне системе", индивидуализам у коме је човек човеку вук. Шта јединке отуђеника који виде конкурентског непријатеља у другом могу систему који може да их елиминише једноставном активавијом механизма уништења ? Орвел није писао бајке, већ описивао будуће догађаје. Пред вратима смо глобалног гулага.

Важе толико да би могли за 5 година опет да ти узму паре. Немој дати нипошто да ти уграђују чип.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, стадо мало, не бој се, треба само веровати. Које личне карте, који чипови? Па имате чипове већ годинама на платним, абонентским, чланским и другим картицама, а са свим вашим подацима на истим. Сви сте на нету. Чему страх од личних карата? Шта је ту ново?

Питам се зашто је важење ових личних карти само пет година, са свим тим биометријским податцима и нивоима заштите ? Да се њима нешто не жури са тим имплатирањем у тело ? Да ли тај литијум помоћу кога ради чип у тренутку изазваног пуцања тог чипа може да оде у крвоток и усмрти онога у кога је имплантиран. Навикавају људе преко разних риалитија у којима промовишу неморал, како на надзор тако и на нове "вредносне системе", индивидуализам у коме је човек човеку вук. Шта јединке отуђеника који виде конкурентског непријатеља у другом могу систему који може да их елиминише једноставном активавијом механизма уништења ? Орвел није писао бајке, већ описивао будуће догађаје. Пред вратима смо глобалног гулага.

Важе толико да би могли за 5 година опет да ти узму паре. Немој дати нипошто да ти уграђују чип.

То да не изгубимо документа, ионако је око чипа само пластика, а и на тим чиповима ко има технологију може да мења подате док су споља. Наћиће систем начине да оправда то. Податке са свих тих чипова саставе на један и имплатирају у људе. Зар није много практичније ? Зар не видиш да биометрија води управо у то ? До тога ће да дође много брже него што мислите. А делом томе доприносимо и ми када се смејемо томе, или смо пасивни према томе. Када схватимо биће касно за све.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, стадо мало, не бој се, треба само веровати. Које личне карте, који чипови? Па имате чипове већ годинама на платним, абонентским, чланским и другим картицама, а са свим вашим подацима на истим. Сви сте на нету. Чему страх од личних карата? Шта је ту ново?

Питам се зашто је важење ових личних карти само пет година, са свим тим биометријским податцима и нивоима заштите ? Да се њима нешто не жури са тим имплатирањем у тело ? Да ли тај литијум помоћу кога ради чип у тренутку изазваног пуцања тог чипа може да оде у крвоток и усмрти онога у кога је имплантиран. Навикавају људе преко разних риалитија у којима промовишу неморал, како на надзор тако и на нове "вредносне системе", индивидуализам у коме је човек човеку вук. Шта јединке отуђеника који виде конкурентског непријатеља у другом могу систему који може да их елиминише једноставном активавијом механизма уништења ? Орвел није писао бајке, већ описивао будуће догађаје. Пред вратима смо глобалног гулага.

Важе толико да би могли за 5 година опет да ти узму паре. Немој дати нипошто да ти уграђују чип.

То да не изгубимо документа, ионако је око чипа само пластика, а и на тим чиповима ко има технологију може да мења подате док су споља. Наћиће систем начине да оправда то. Податке са свих тих чипова саставе на један и имплатирају у људе. Зар није много практичније ? Зар не видиш да биометрија води управо у то ? До тога ће да дође много брже него што мислите. А делом томе доприносимо и ми када се смејемо томе, или смо пасивни према томе. Када схватимо биће касно за све.
Тако није по Писму. Пало је њима на памет и да је хомосексуализам нормалан па нас то није навело да тако мислимо.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...