Jump to content

Присталице Артемија праве на интернету списак за одстрел?

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

  • 2 months later...

4chsmu1  0203_cool  0110_hahaha

Oče, ja sam prije izvjesnog vremena "opomenuta" da se navodno čuvam jer su mi većina prijatelja na fb "novotarci" joooj al' sam se uplašila greengrin :krstix: :krstix:

Мене још нико није опомену у том смислу, вероватно зато што за мене још увек има наде...

:krstix:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Артемијеве присталице у свом очајном покушају да заведу још по коју неутврђену душу у своју секту, наново крећу са прављењем спискова људи, где показују измишљене биографије са подмуклим коментарима, постављајући и слике људи који су чланови форума Живе Речи Утехе, што у њиховој извитопереној свести (мислим на анонимне админе) при самом помену са СПЦ, на наш форум и све остало што се тиче Цркве изазива патолошку мржњу:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150155911626606.290760.93589526605

Коментари све говоре.

У својој безумности, пошто немају више чиме да се баве већ да као мантру врте једне те исте видео клипове, једне те исте прозивке... чине и очајничке потезе измишљајући неке имагинарне чланове ЖРУ форума ( а вероватно мислећи на оне који се не слажу са њиховим расколничким доловањем) који пишу некакве поруке о смрти њихових појединих присталица:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150175470601606.306287.93589526605

Пошто лажни никови  постављају лажне пароле за сулуде и доконе фејсбукчије који ће то ширити својим умишљеним и измишљеним пријатељима, ово је нормалан след догађаја. То показује шта им је на срцу- лаж, пакост, обмана, што и јесте показатељ губљења благодати и хватање на буку. То још показује ко жели да неко страда и умре (ваљда зарад неких виших идеала, чега ли већ...). Ни једног тренутка нико није повео ово питање на форуму, нити је то некоме на крај памети да се бави оваквим небулозама. Но, то њима не смета да изазивају мржњу, веровано им се јавило неко чудо и виђење па су дошли до закључка да је то неко са ЖРУ-а. Јадно.

Сваком ко има имало здраве логике је јасно ко стоји иза свега овога. Зато им смета ЖРУ, но шта можемо... када већ прете да ће да налупају људе који овде пишу, препоручујем их да налупају тепихе јер почела је сезона пролећног спремања.

Заиста немам жеље да се њима бавим, али не могу да дозволим да се слике људи који су на форуму, а нису ни у Администрацији већ су само форумски активни на овај начин јавно изругују и натај начин чине кривични прекршај, који сами артемити добро знају те зато админи њихове фејсбук странице крију своје податке као змија ноге. Све сами исповедници православља...анонимни, заваљени у компјутерску фотељу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Заиста ми је мука више од њих,била сам и заборавила да постоје,кад освану моја слика уз ''пригодне'' коментаре. 0102_laugh

Заиста је невероватно шта ови људи себи дозвољавају. Но, нека их. Нека раде своју радњу. Немам ја намеру да се "борим" са њима, а верујем да нико овде то и не жели. Нека пишу шта хоће, наше је само да скренемо људима пажњу да знају о коме се ради. Ово је заиста ствар за истражне органе.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

У последњих пет година, од када сам почео да активно пишем по форумима (прво на Верујем, па онда и овде) упознао сам јако много људи које сам на тим форумима сретао. За неке од њих могу (с поносом) да кажем да су ми постали и пријатељи, а неке се надам да ћу упознати...

Једини које до сада никада нисам ни видео ни упознао су образовци, артемити и други секташи који су ми претили да ће да ме бију...

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ми јасно зашто би неко тукао свог неистомишљеника.

Ако је уверен да је то што ради истина, чему потреба да мишљење свог неистомишљеника сузбија насиљем.

Истина ће победити.

Ако ја верујем да је оно што радим истина треба да сам миран, спокојан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да није оног Јагодинског пива можда би те и посветили.

е још и ти да ме ражалостиш да си постао верометар  greengrin greengrin greengrin
Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=11179.msg431574#msg431574 date=1304560043]

Да није оног Јагодинског пива можда би те и посветили.

е још и ти да ме ражалостиш да си постао верометар  greengrin greengrin greengrin

Пусти сад веромерење, ајмо на по још једно, ти и ја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

batinama i nasiljem prete samo nemocni slabici i kukavice

uostalom ko preti,

samo sebi steti,

kako sejes tako ces i znjati,

al te pameti treba imati!

ja sad smislio pesmicu greengrin

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...