Jump to content

Crna Goro nikad crnja nisi bila!!!

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 50
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Uostalom biće izgrađen ekumenski centar sa njegovim imenom u Boki, može tamo ako budemo živi i zdravi dotle, da se sretnemo pa da pričamo.

Е, баш си ме обрадовао. Екуменски центар дон Бранко Сбутега. Једино бисте штетили више сопственим циљевима да сте га назвали Алојзије Степинац. Али, ни овако није лоше. Дапаче.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сам погледала вијести на тв ЦГ, жалосно је погледати како "патријарх" ЦПЦ прича о покретању иницијативе о преузимање имовине СПЦ и томе како треба прећи у руке ЦПЦ, туга и жалост. 1405_love

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сам погледала вијести на тв ЦГ, жалосно је погледати како "патријарх" ЦПЦ прича о покретању иницијативе о преузимање имовине СПЦ и томе како треба прећи у руке ЦПЦ, туга и жалост. 1405_love

A kako to misle da urade? Da ukradu ili da otmu?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pravnim postupcima - kaže. Tuga, a navodno ne želi da priča o Vladiki Amfilohiju, kaže država će da tu odradi šta treba - heeeeeeeeeeej država se bavi crkvenim poslovima  joooj joooj joooj

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

”Niti sam prvi niti posljednji koga sude u Crnoj Gori na pravdi Boga! Uostalom treba malo da se odmorim, pa i ako me u Spuž pošalju taman lijepo da se odmorim malo od mnogih. A da li ću se odazvati? Pa sad, evo tu sam ja sam se odazvao samim svojim služenjem i postojanjem”, kazao je visokopresoveceni mitropolit Amfilohije.

Aksios.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре,

Још ми се врти у глави. Био сам малочас на http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=73568 и не могу да верујем. Усташе. Само њима то може на памет да падне: "шишање", "за браду вући по камењару", па "Ukinut crkve dekretom, objekte privesti kulturno istorijskoj namjeni a popurde poslati na prekvalifikaciju. Kroz dug i težak rad si bliži Bogu", па "prvo bi dobro valjalo nashamarat tu bagru, poslat jedan odred katunjana prvo onom dzomicu onoj budaletini da prilepe par shamarchina onako pravih debelih crnogorskih, a ovoga amfilohija napokon ischupat za ushi i nogom u ... ", "STALJINA BI JA ODJE DA SE PITAM STALJIN ODJE TREBA JEDNO 20 GODINA!" итд. Даље гледајте сами. Треба се упознати у ком ми то свету живимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре,

Још ми се врти у глави. Био сам малочас на http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=73568 и не могу да верујем. Усташе. Само њима то може на памет да падне: "шишање", "за браду вући по камењару", па "Ukinut crkve dekretom, objekte privesti kulturno istorijskoj namjeni a popurde poslati na prekvalifikaciju. Kroz dug i težak rad si bliži Bogu", па "prvo bi dobro valjalo nashamarat tu bagru, poslat jedan odred katunjana prvo onom dzomicu onoj budaletini da prilepe par shamarchina onako pravih debelih crnogorskih, a ovoga amfilohija napokon ischupat za ushi i nogom u ... ", "STALJINA BI JA ODJE DA SE PITAM STALJIN ODJE TREBA JEDNO 20 GODINA!" итд. Даље гледајте сами. Треба се упознати у ком ми то свету живимо.

Одавно је наш народ захватио тај изопачени начин размишљања о својој Цркви, па и о самом свом народу. Одавно се код неких људи учврстило секташко мишљење у њиховој глави о погледима на свијет и на национално и вјерско питање. Некима је важније поштовати тзв. људска права, а морал ко шиша, а још гори су они атеисти, јер су то обезбожени људи, као и да нису људи.

Таквих појава има свугдје, има их свуда по Србији (то је видљиво по разним организацијама за тзв. људска права, тј. неморал), а по Црној Гори је то нешто још горе, доле се поред тога жели створити нација, на лажима и на некаквој измишљеној пасјој вјери. Рекао бих да се о националном питању и опстанку понајвише размишља у Републици Српској, па и код Срба у Црној Гори, односно тамо гдје су Срби угрожени. И Срби у Србији су угрожени, постаће мањина у властитој држави, али то још неки не схватају, али такво нешто не треба дозволити нити Црква нити њен вјерни народ.

Сва срећа па да имамо нашег митрополита Амфилохија који се хришћански бори с тим обезбоженим људима, расадницима зла и подјела у српском народу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ostavio sam nedje dva eura pod ostrog i malo posle toga vidjeh casnu sestru dje vozi bmw-a e kako mi ih je zao bilo ne mozete vjerovat..Zali boze dje ih ne potrosih kod Pera na igrice..

е кукала ти мајка бједниче!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ostavio sam nedje dva eura pod ostrog i malo posle toga vidjeh casnu sestru dje vozi bmw-a e kako mi ih je zao bilo ne mozete vjerovat..Zali boze dje ih ne potrosih kod Pera na igrice..

е кукала ти мајка бједниче!

Брате, видиш да је "часна сестра" у питању. А и БМВ је швапски и то баварски, дакле католички. И еври су монтенегрински. Само је јад наш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

колико неко може ниско пасти то је страшно, спава ли мирно, ја не би могао ни тренутка после овакве изјаве? како се Бога не боји?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

колико неко може ниско пасти то је страшно, спава ли мирно, ја не би могао ни тренутка после овакве изјаве? како се Бога не боји?

Не боји се Бога јер не вјерује у њега. Његов "бог" је неки тамо Мило Ђукановић.

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А јел сте видели јутрашњу вест да је "ЦГ" тужилаштво подигло оптужницу против високопреосвећеног?

Немој да бригаш.

Вјероватно се скреће пажња са неких много битнијх проблема.

Мале су шансе да ће да спроведу у дјело баш све што кажу.

Мада...

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...